Magazin

Masterchef’in sinirli şefi Mehmet Yalçınkaya’yı birde böyle görün! Kızıyla olan o fotoğrafları bu Mehmet şef olamaz dedirtiyor

Masterchef Türkiye’nin sinirli şefi Mehmet Yalçınkaya’yı bir de bu yönü ile görün. Kızı ile paylaşmış olduğu o fotoğraflarla bu fotoğraftaki Mehmet Yalçınkaya mı? dedirtti.

Masterchef Türkiye’ye damgasını vuran ,sert ve alışılmadık yorumları ile dikkatleri üzerine toplamış olan Mehmet Yalçınkaya kızı Sude Yalçınkaya paylaşımları ile adeta sosyal medyayı toza dumana kattılar. Instagram’da 100 bine yaklaşan takipçi sayısı ile neredeyse hemen her gün fotoğraflarını paylaşan Sude Yalçınkaya’nın paylaşımları beğeni rekorları kırmaya devam ediyor. Sude Yalçınkaya’nın en çok beğenilen paylaşımları ise MasterChef Türkiye’de jürilik yapan babası Mehmet Yalçınkaya ile olan fotoğrafları oluyor. Özellikle babası Mehmet Yalçınkaya ile olan iletişimi çok sevilen Sude Yalçınkaya babası ile çektiği videolarla gündemden düşmüyor. Gelin hep birlikte Mehmet Yalçın Kaya’nın kızı Sude Yalçınkaya’nın sosyal medya paylaşımlarını bir inceleyelim

i 2

Sude Yalçınkaya’nın babası Mehmet Yalçınkaya ile olan fotoğrafları

Mehmet Yalçınkaya’nın kızı Sude Yalçınkaya sosyal medya üzerinden fenomen haline gelen kişilerden biri oldu. 19 yaşında olan fenomen babası Mehmet Yalçınkaya  ile videolarını YouTube’dan ve Instagram hesabında paylaşarak dikkatleri üzerine çekiyor. Paylaşımlarının ise samimi ve doğal olması hayranları tarafından çok seviliyor. Sude Yalçınkaya’nın iki erkek kardeşi bulunuyor. Kardeşleri ile de sürekli olarak video ve Instagram postu paylaşan Sude Yalçınkaya’nın çok eğlendiği ise videolar üzerinden görülüyor.

5 1

Sude Yalçınkaya aynı zamanda iyi bir youtuber

Yalçınkaya ailesi bir arada oldukları zaman eğlenceli bir muzip hallerini de  paylaşmaya devam ediyor Sude Yalçınkaya’nın ailesiyle de sıcak bir ilişki kurduğu gözlerden kaçmıyor. Sude Yalçınkaya YouTube sayfası üzerinden babası ile yaptığı yemekleri paylaşmaktadır son zamanlarda Sude Yalçınkaya babası Mehmet Yalçınkaya’nın programı hazırlama sürecindeki halini şeffaf bir şekilde takipçileri ile  paylaşmayı ihmal etmedi YouTube sayfasında herkesin büyük merakla beklediği Masterchef Türkiye  yarışmasının kamera arkasına Sude Yalçınkaya’nın kanalına girerek ulaşabilirsiniz. Sude Yalçınkaya’nın babası hazırlanırken onu nasıl güldürdüğü hazırlanma aşamalarını takipçileri ile paylaştı. Mehmet Yalçınkaya’yı görenler bu adamla yarışmadaki adam aynı mı dedirtti.

4

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat