Magazin

Masterchef’te olayların en fenası! Yarışmacı kıyma çalınca kıyamet koptu Somer şef bakın ne yaptı

Acun Medya tarafından TV8 ekranlarında yayına gelerek reyting rekorlarını alt üst etmeyi başaran Masterchef yarışması, her geçen gün ilginç olaylara sahne olmaya devam ediyordu. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan yeni bölüm fragmanında Melih isimli bir yarışmacının kıymasının çalınması ve Somer Şef’in bu duruma gösterdiği tepki, magazin gündemini bir anda salladı. İşte, Masterchef yarışmasında yaşanan akıllara durgunluk veren o olaya dair merak edilen tüm detaylar.

Masterchef 2022 yarışmasında üçlü düelloların sonuna gelinirken ana kadroya katılmak isteyen yarışmacıların şeflere yapacakları yemekler konuşulmaya başlanmıştı. Birçok isim, programda olabilmek için canla başla mücadele ederken daha önce Masterchef tarihinde görülmemiş bir olay yaşandı.

Programın yeni bölüm fragmanında yer verilen bir detayda bir yarışmacının yemeği lezzetlendirebilmek için kullanacağı kıymanın çalındığı görülüyordu. Bu skandal olayın perde arkasında ünlü jüri üyesi Somer Sivrioğlu’nun tepkisi de herkesin ağzını açık bırakmayı başardı. İşte, milyonlarca televizyon severi şok eden Masterchef’te kıyma çalma olayına dair merak edilen tüm detaylar.

Masterchef’te bu da oldu! Bir yarışmacı rakibinin kıymasını çalarak kendi yemeğinde kullanmak istedi!

Masterchef programının final turunun ikinci ayağında ana kadroya girebilmek için mücadele eden yarışmacılar, şeflere tabaklarını beğendirebilmek için yoğun bir mesai içerisine girmişlerdi. Bu yarışmacılar arasında yer alan Melih, şeflere yemeğini zenginleştirmek için kullanacağı kıymayı bir türlü bulamadığını söylüyordu.

Duruma el atmak için yarışmacının yanına gelen Somer Şef, Melih’in yanında gelerek ‘’Kıyman mı kayıp?’’ diye sordu. Bu noktada yüzü gösterilmeyen bir yarışmacı ‘’Ben aldım!’’ diyerek herkesi şok etti. Böyle bir şeyin kabul edilemeyeceğini ifade eden Somer Şef, ‘’Ne yaptın kıymayı?’’ diye sorunca yarışmacı, ‘’Yemeğim için kullandım!’’ şeklinde cevap verdi. Böyle bir durumla ilk defa karşılaşan Somer Sivrioğlu, ‘’Sen o kıymayı kullanamazsın. Ya yeni bir iç al ya da bu tur iptal!’’ açıklamasında bulundu.

4 qgar eQ4q

Sosyal medya Masterchef’te yaşanan kıyma çalma olayıyla adeta sallandı!

Ekranlarda olduğu kadar sosyal medyada da sıklıkla takip edildiği bilinen Masterchef yarışması, şimdilerde Melih isimli bir yarışmacının kıymasının çalınmasıyla adeta platformları salladı. Birçok kullanıcı, böyle büyük bir yarışmada hırsızlık olayının nasıl yaşanabileceğini sorgularken Somer Şef’i de hakkın yanında olan tutumundan dolayı tebrik etti. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, konuya dair Acun Medya ekibinden gelecek açıklamaları dört gözle beklemeye başladı.

6 b5it zlzh

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat