Magazin

Masumlar Apartmanı dizisinde sırf rol için saçlarına kıyan Ezgi Mola’dan şaşkına çeviren itiraf! Bakın o sahne hakkında ne söyledi

Masumlar Apartmanı ile ön plana çıkan Ezgi Mola son zamanlarda rolü için kestiği kısa saçları hakkında merak edilen bir itirafta bulundu.

Oyunculuğu ve güzelliği ile adından sıklıkla söz ettiren oyuncular arasında Ezgi Mola yer alıyor. Ezgi Mola oyunculuk kariyerine uzun yıllardır devam ediyor ve bu süreçte kendini kanıtlamış durumda. Şimdiye kadar pek çok dizi ve film projesinde yer aldığı biliniyor.

Ünlü oyuncu Ezgi Mola iş hayatının yanında sosyal hayatında da oldukça aktif. Sosyal medya hesabında aktif olarak paylaşım yapmaya devam ediyor. Pek çok takipçisi daha önce kendisini hem komedi yapımlarında gördüğü için bir dram dizisinde yer alması önyargı ile karşılanmıştı. Bunun ardından Masumlar Apartmanı dizisinde gösterdiği başarılı performans ile ne kadar başarılı olduğunu bir kez daha ortaya koydu.

Ezgi Mola Masumlar Apartmanı Dizisiyle Ekranlarda Kendini Kanıtladı!

Geçtiğimiz günlerde sezon finali yapan Masumlar Apartmanı dizisi farklı konusu ve dramıyla birlikte izleyiciyi ekranlara kilitlemeye devam ediyordu. Dizinin kadrosunda Ezgi Mola, Merve Dizdar, Birkan Sokullu gibi ünlü isimler bulunuyordu. Dizinin konusunun gerçek bir hayat hikayesinden alınması sebebiyle pek çok kişi tarafından takip edilmesine neden oldu. Safiye karakterine hayat veren Ezgi Mola ise oyunculuğu ile oldukça dikkat çekmiş ve tüm önyargıları yıkmıştı.

Ezgi Mola’dan Saç İtirafı Geldi!

ezgi2

Ünlü oyuncu dizinin son sezonunda uzun saçlarını rol gereği kesmişti. Bu durum izleyici tarafından da takdirle karşılandı. Güzelliğinden ödün veren ve rolü için şekilciliği bir kenara bırakan güzel oyuncu saçları hakkında uzun zamandan sonra ilk kez itirafta bulundu. Bu itiraf çerçevesinde güzel oyuncu ‘saçlarımı kendi haline bıraktım. Uzasın bakalım nasıl görüneceğini merak ediyorum. Ama bu durumdan çok memnunum ve mutluyum’ diyerek herhangi bir pişmanlığı olmadığını bir kez daha gözler önüne serdi. Güzel oyuncu sosyal medya hesabından da sık sık paylaşım yaparak keyifli olduğunu gösteriyor.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat