Magazin

Merve Boluğur sevgilisi Mert Aydın’la plajda sarmaş dolaş dans etti! ‘’Resmen gösteriş yapıyor’’

Yer aldığı Acemi Cadı dizisiyle milyonların gönlünde taht kuran daha sonra Küçük Sırlar yapımıyla kariyerinin zirvesine çıkan Merve Boluğur, çalkantılı aşk hayatıyla da gündem olmayı başarıyordu. Şimdilerde yeni sevgilisi Mert Aydın ile tatilde olduğu bilinen ünlü isim, kameralara öyle bir halde yakalandı ki herkesin ağzı açık kaldı. İşte, başarılı oyuncu Merve Boluğur’un sevgilisi Mert Aydın ile yakalandığı o ilginç tatil görüntülerine dair merak edilen tüm detaylar.

Yer aldığı projelerle yıllardır adından sıklıkla söz ettirmeyi başaran Merve Boluğur, özel hayatındaki gelişmelerle de gündeme bomba gibi düşmeyi başarıyordu. Geçtiğimiz haftalarda aranjör Mert Aydın ile bir ilişkiye başladığını ifade eden ünlü isim, şimdilerde sevgilisiyle plajda verdiği pozlarla herkesi şaşkına çevirdi.

Uzun bir süredir hiçbir projede yer almadığı bilinen Merve Boluğur, geçtiğimiz günlerde piyasaya sürdüğü ‘’Şşşttt’’ şarkısıyla eleştirileri yağmuruna tutulmuştu. Şimdilerde yoğun geçen kış sezonunun yorgunluğunu tatilde atan ünlü isim, sevgilisi Mert Aydın’la herkesi şaşırtacak görüntülere imza attı. İşte, Merve Boluğur ve aranjör sevgilisi Mert Aydın’ın milyonları şok eden o tatil pozlarına dair merak edilen tüm detaylar.

Merve Boluğur’un yeni sevgilisiyle kameralara yakalandığı halleri herkesi şaşırtmayı başardı!

Şimdilerde aranjör sevgilisi Mert Aydın ile Bodrum da tatilde olduğu bilinen Merve Boluğur, verdiği pozlarla resmen düşman çatlattı. Miya Beach civarında önce jet ski ile stres atan ünlü çift, daha sonra iskeleye çıkarak adeta podyumdaymış gibi el ele yürürken kameralara yakalandı.

Denizden çıktıktan sonra duş alarak şezlonglarına geçtikleri görülen Merve Boluğur ve Mert Aydın, beachte çalan şarkıya kendilerini kaptırarak sarmaş dolaş dans etmeye başladılar. İkilinin bu görüntüleri herkesi şaşkına çevirirken birçok magazin severin ‘’Resmen gösteriş yapıyor!’’ yorumlarında bulunmalarına da neden oldu.

62e615394e3fe0042cb3d3dc

Sosyal medya Merve Boluğur’un tatil görüntüleriyle adeta sallandı!

Ekranlarda olduğu kadar sosyal medyada da bir hayli sıkı şekilde takip edildiği bilinen Merve Boluğur, şimdilerde sevgilisi Mert Aydın ile Bodrum’da çekilen görüntüleriyle platformları adeta sallamayı başardı. Birçok kullanıcı, ünlü oyuncunun eski sevgililerine nispet yaptığını ifade ederken çifte bir ömür boyu mutluluklar dilemeyi de ihmal etmediler. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, görüntülere dair Merve Boluğur’dan gelecek net açıklamaları dört gözle beklemeye başladı.

ss

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat