Spor

Mesut Özil’den şok hareket!

Fenerbahçe ile Mesut Özil arasındaki kriz giderek büyüyor. Mesut Özil, Instagram ve Twitter hesabından Fenerbahçe'yi takipten çıktı.

İsmail Kartal döneminde kadro dışı bırakılan Mesut Özil konusunda tarafları şok edecek bir gelişme yaşandı. Mesut Özil, Instagram ve Twitter hesaplarından Fenerbahçe’yi takipten çıktı.

Instagram ve Twitter’da Fenerbahçe’yi takipten çıkan Özil, takım arkadaşlarıyla birlikte Fenerbahçe Beko hesabını takip etmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz sezon İsmail Kartal ile tartışma yaşadığı söylenilen ve başkan Ali Koç’un kararıyla kadro dışı kalan Mesut Özil, Fenerbahçe’nin sezonu açtığı tarihlerde Almanya’ya gitmişti. Deneyimli futbolcunun kız kardeşinin düğünü için Almanya’ya gittiği öğrenilmiş ve düğünde oyun havası oynadığı görüntüler servis edilmişti.

Geçtiğimiz haftalarda düzenlenen basın toplantısında Mesut Özil ile ilgili sorulara yanıt veren Jorge Jesus, ”Burada önemli olan Jorge Jesus değil, burada önemli olan Mesut Özil değil. Burada önemli olan Fenerbahçe’dir.” sözlerini kullanmıştı.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat