Aktüel Ürünler

Migros’tan indirim bombardımanı! 1 Ağustos indirim kataloğunu gören koşacak

Migros 1 Ağustos indirimiyle haftaya damgasını vurmaya geliyor. Birbirinden uygun fiyatlı ve çeşitli ürünleri görenler Migros’a koşacak.

Türkiye’nin en büyük süpermarketlerinden biri olan Migros 1 Ağustos 2022 tarihli indirim kataloğunu yayınlandı. Birbirinden uygun fiyatlı ürünlerini görenler şimdiden 1 Ağustos’u bekliyorlar. Alışveriş listesine eklenen bu indirimli ürünleri almak için 1 Ağustos günü Migros marketlere koşun. İşte 1 Ağustos 2022 tarihli indirim kataloğu…

image 274

Kapış kapış gidecek ürünler

1 Ağustos 2022 tarihli indirim kataloğunda bulunan ürünler arasında; uzman kasap dana kıyma, zeytinyağı, ayçiçek yağı, un, glütensiz un, baldo pirinç, makarna, erişte çeşitleri, kahve çeşitleri, piliç dilimli bonfile, hindi sote but, piliç but, hindi sote göğüs, döner, kokoreç çeşitleri, kemik suyu ve çorba çeşitleri, köfte çeşitleri yer alıyor.

Bu indirimli ürünlerin yanında köfte ve burger ürünleri, taze kaşar da uygun fiyatlı ve sürpriz indirimlerle Migros marketlerin raflarında yer alacak. 1 Ağustos 2022 indirim kataloğunu görenler şimdiden alışveriş listesini oluşturdu ve Migros’a gitmek için sabırsızlanıyorlar. Gıda ürünlerindeki bu büyük indirim şimdiden oldukça ilgi gördü. Özellikle sıvı yağ, un, zeytinyağı, et çeşitleri ilgi odağı oldu. Alışveriş yapmak isteyenler bu kataloğun ardından 1 Ağustos 2022 tarihini bekliyorlar. Birbirinden çeşitli bu yiyecekleri almak isteyenler 1 Ağustos günü Migros marketlere uğramayı unutmasın.

image 275

Büyük indirimli ürünler

1 ağustos 2022 tarihli indirimli kataloğunu yayınlayan Migros marketler, haftaya damgasını vuracak. Özellikle kahve çeşitlerinde ve dondurulmuş ürünlerde olan bu büyük indirim gündemde kısa süre içinde yerini aldı. İndirimi görenler alışveriş listelerini oluşturdu ve bütçelerini ayırdı. Çeşitli et çeşitleri de birçok kişinin alışveriş listesine eklendi. Haftaya damgasını vuracak olan bu ürünler hem indirimli fiyatlarıyla hem de çeşitleriyle Migros raflarında yerini alacaklar. İndirim kataloğu yayınlandığı ilk andan itibaren büyük bir ilgi görürken, alışveriş yapmak isteyenler de 1 Ağustos Pazartesi’yi bekliyorlar. Kısa süre içinde gündemde yerini alan bu indirimli ürünler, 1 Ağustos Pazartesi günü kapış kapış gidecekler.

image 276
image 277
image 278
image 279

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat