Magazin

Müge Anlı ve Şinasi Yüzbaşıoğlu’nun Evlendiği İddia Edildi!

Uzun yıllardır sabah programı ile ekrana gelen Müge Anlı geçtiğimiz günlerde evleneceğini açıklamıştı.

ATV’de yayınlanan ve kayıp kişilerin arandığı, kuşkulu ölümlerin aydınlatılmaya çalışıldığı, ailelerin kavuşturulduğu ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ programı geçtiğimiz günlerde sezon finali yaptı. Programın sunucu Müge Anlı yaptığı açıklamada İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini açıklamıştı.

Zuhal Topal’dan Paylaşım Geldi

adsads adsdas

Müge Anlı ve Şinasi Yüzbaşıoğlu’nın cumartesi günü evlendiği iddia edildi. Evlilik töreninden görüntüler basına yansımadı. Müge Anlı’nın arkadaşı oyuncu, sunucu Zuhal Topal sosyal medya hesabından fotoğraf paylaşımlarında bulundu. Sosyal medyada kullanıcılar fotoğrafın Müge Anlı’nın nikahından çekildiğini iddia ettiler. Konu ile ilgili Müge Anlı’dan herhangi bir açıklama gelmedi.

Instagram hesabından fotoğraf paylaşan Zuhal Topal ”Çok özel biri ve bizim için çok güzel bir geceydi” ”Dile kolay tam 22 yıllık dostluk” ifadelerini kullandı.

Müge Anlı Kimdir?

Müge Anlı 1973 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Dobra Dobra, Müge Anlı ile Tatlı Sert, Mektubunuz Var, Güven Bana olmak üzere toplamda dört televizyon programında sunuculuk yaptı. 2008 yılında başlayan sabah kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’in sunuculuğuna devam ediyor.

 

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat