Magazin

Müge Anlı vefasız çıktı! Hakkında konuşulanlar şok edecek türden, babası ölüm döşeğindeyken mi evlendi?

Ünlü sunucu Müge Anlı evlendikten hemen sonra babasını kaybetti. Ünlü sunucunun babasıyla uzun yıllardır görüşmemesi de vefasızlık olarak adlandırıldı.

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucusu olan Müge Anlı tüm ülke tarafından takip edilmeye devam ediyor. Oldukça sevilen güzel sunucunun yapmış olduğu programda kayıplar bulunuyor ve henüz çözülememiş olan cinayetler yeniden masaya yatırılıyor.

Müge Anlı’nın güvenilir ve dürüst görüntüsü Türkiye’nin en güvenilir kadınlardan birisi olarak tanımlanıyor. Geçtiğimiz sezon sonunda sürpriz bir açıklama yaparak uzun süredir yalnızlığına son vermek istediği ortaya çıkmıştı. Emniyetten bir isim olan Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile nikah masasına oturduğu öğrenildi.

Müge Anlı’nın Babasından Kötü Haber!

Ünlü sunucu Müge Anlı’nın babası hakkında kötü haber geçtiğimiz gün geldi. Evlendikten ve mutluluğa adım attıktan sonra ünlü sunucunun babasının hayatını kaybettiği öğrenildi. Ünlü sunucunun programın sezon arası vermesi ve bu süreçte evlenerek yeni mutlu bir hayata adım atmasının ardından babasının ölümüyle sarsıldığı ve kötü günler geçirdiği söylenmişti.

Müge Anlı ile ilgili oldukça ilginç iddialar ortaya atılmaya başladı. Ünlü sunucunun babası ile görüşmediği ve uzun zamandır iletişimde kalmadıkları iddia edildi. Hatta bazıları tarafından bu durum vefasızlık olarak nitelendirildi.

Müge Anlı Babasıyla 29 Yıldır Görüşmüyor!

müge2

Ünlüler hakkında sürekli olarak bilgi veren Onur Akay sosyal medya hesabından yei bir iddiada bulundu. İddiaya göre Müge Anlı ve kardeşlerinin geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden babaları ile uzun süredir görüşmedikleri ortaya çıktı. Buna göre 29 yıldır birbirlerini görmedikleri öğrenildi. Müge Anlı’nın babası olan İhsan Anlı ise KOAH teşhisi ile hastaneye kaldırıldı ve durumunun ağırlaşması ile birlikte yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamış.

Zamanında anne ve babasının ayrılığının ardından iddialara göre annesinin çocuklarını babaları ile görüştürmediği ve daha önce İhsan Aydın’ın çocuklar için görüşme talebinde bulunduğu ancak Müge Anlı ve kardeşlerinin bu durumu kabul etmedikleri öğrenildi.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat