Gündem

Müge Anlı’nın Bir Rakibi Daha Havlu Atmak Zorunda Kaldı! Kimse Beklemiyordu Ama Oda Final Yaptı

Müge Anlı’nın bir rakibi daha ekranlara veda etti. 14 sezondur ekranlarda olan ve reyting rekorları kıran Müge Anlı ile Tatlı Sert programı rakiplerini elemeye devam ediyor. Duyanlar o programın bitmesine çok şaşırdı.

WhatsApp Image 2022 07 01 at 23.29.22

Ekranların en sevilen ve ilgiyle takip edilen programları arasında yer alan Müge Anlı ile Tatlı Sert tam 14 sezondur ekranlarda yerini alıyor. Programda faili meçhul cinayetleri aydınlatan aynı zamanda kayıpları bulan bu program bunun yanında birçok sosyal sorumluluk projesiyle de ekranlarda yayımlanıyor. İzleyicisiyle derin bir bağ oluşturan ve yakından takip edilen Müge Anlı, rakiplerini elemeye devam ediyor. İşte haberin detayları…

Müge Anlı 14 sezondur ekranlarda ve rakiplerini elemeye devam ediyor

Televizyonların en sevilen ve en beğenilen programları arasında yer alan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yakın zamanda sezon finali yaptı. Ekranlara kısa bir mola veren Müge Anlı, yeni sezonda tekrardan ekranlarda olacak. Güçlü ekip kadrosuyla beraber tam 14 sezondur ekranlarda olan Müge Anlı’nın ekibinden de ayrılanlar oldu. Uzun yıllar Müge Anlı ile çalışan Kebriye Koç, Fox TV ekranlarında yer alan Fulya ile Umudun Olsun programına transfer olmuştu.

14 sezondur ekranlar var olan Müge Anlı rakiplerini de birer birer elemeye devam ediyor. Reytinglerinin yüksek olması ve ilgiyle takip edilmesinden dolayı birçok program da ekranlara veda etti. Bunların arasında Fulya ile Umudun Olsun, Ece Üne ile Susma, Didem Arslan ile Vazgeçme gibi programlarda gündüz kuşağında yerini aldı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programı devam ederken rakipleri de ekranlara veda etti.

WhatsApp Image 2022 07 01 at 23.29.03

Fulya ile Umudun Olsun programı da bitiyor

Ekranlarda Müge Anlı ile Tatlı Sert programına benzer birçok program bulunurken Müge Anlı, teker teker hepsini elemeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Fulya ile Umudun Olsun program sunucusu Fulya Öztürk, ekranlara veda edeceğini açıkladı. Gündeme bomba gibi düşen bu haberin ardından yakın bir zamanda ekranlarda yer alacak olan Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programı yayınlanacak.

WhatsApp Image 2022 07 01 at 23.29.02

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat