Magazin

Muhteşem Yüzyıl Hürrem’inden cesur pozlar! Yelpazeyle kapatarak paylaştı “Süleyman görmesin”

Meryem Üzerli’nin iddialı pozu sosyal medya gündemine damgasını vurdu. Görenlerin ağzını açık bırakan Meryem Üzerli’ye beğeni ve yorum yağdı.

Bir dönem ekranların sevilen dizilerinden biri olan Muhteşem Yüzyıl dizisinin Hürrem Sultan’ı Meryem Üzerli, hem güzelliği hem de başarılı oyunculuğu ile ekranlara damgasını vurmuştu. Muhteşem Yüzyıl dizisinden sonra da başarılı yapımlara imza atan Meryem Üzerli, şimdilerde sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanıyor. Paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çeken Meryem Üzerli’nin güzelliği ve iddialı pozları gündemde büyük ses getirdi. Gündemde sık sık adından bahsettiren Meryem Üzerli son paylaşımlarıyla da tüm gözleri üzerine çekti. İşte haberin merak edilen detayları…

image 292

Meryem Üzerli’nin iddialı pozları

Gündemde sık sık adından bahsettiren Meryem Üzerli sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanıyor. Güzelliği ve cesur pozlarıyla adından bahsettiren ünlü oyuncu, son paylaşımlarıyla tüm dikkatleri üzerine çekti. Sosyal medya hesabından yayınladığı sütyensiz pozları kısa süre içinde gündemde yerini aldı. Sütyensiz poz veren ünlü oyuncu yelpaze ile kapattı. Sosyal medya hesabında 7.4 milyon takipçiye ulaşan Meryem Üzerli bu pozlarını takipçileriyle paylaştı. Görenler yorum yapmadan geçemediler.

image 293

Başarıl yapımlara imza attı

Gündemde pozlarıyla sık sık adından bahsettiren güzel oyuncu Meryem Üzerli, Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem Sultan karakterini canlandırıyordu. Hürrem Sultan karakteriyle hafızalara kazınan Meryem Üzerli, Gecenin Kraliçesi, Öteki Taraf gibi başarılı projelerde de yer aldı. Şimdilerde sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan Meryem Üzerli, hayatından da kesitleri takipçileriyle paylaşıyor. Gündemde cesur pozları ile yerini alan Meryem Üzerli, son paylaşımıyla adeta gündemi derinden salladı. Sütyensiz poz veren güzel oyuncu Meryem Üzerli, göğüslerini yelpaze ile kapattı ve kamera karşısına geçti.

7.4 milyon takipçiye sahip olan Meryem Üzerli, bu pozlarını sevenleriyle paylaştı. Fotoğrafı görenler adeta iltifat ve beğeni yağmuruna tuttular. Son paylaşımları kısa süre içinde gündemde yerini alırken, uzun süre gündemde kaldı. İltifatların havada uçuştuğu bu fotoğrafa binlerce kullanıcı yorum yaparken, Meryem Üzerli de gündemde adından bahsettirdi.

image 294

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat