Dizi / Film

Murat Boz ve Tuba Büyüküstün Zeytin Ağacı Dizisinde Buluşuyor

Netflix Murat Boz, Tuba Büyüküstün ve Seda Bakan'ın yer alacağı yeni projesini duyurdu.

2016 yılında Türkiye’de yayına başlayan dijital içerik platformu Netflix bünyesindeki yerli içeriklerin sayısını gün geçtikçe arttırmaya devam ediyor. Netflix’in son olarak duyurduğu yerli yapım dizinin adı Zeytin Ağacı.

Dizinin başrollerinde Murat Boz, Tuba Büyüküstün ve Seda Bakan yer alacak. Netflix yaptığı açıklamada dizinin 28 Temmuz itibariyle yayınlanacağını belirtti. Dizinin başrollerinde yer alan Seda Bakan ve Murat Boz son olarak 2019 yılında gösterime giren ”Öldür Beni Sevgilim” filminde rol arkadaşı olmuşlardı.

Zeytin Ağacı Dizisinin Konusu Nedir?

Üç yakın dostun hayatını anlatan dizi Sevgi karakterine kanser teşhisi konulması üzerine gerçekleşen olayları yansıtıyor. Önce Ayvalık’a sonrasında ise hayatlarında değişiklik yaratacak yeni bir serüvene doğru yola çıkılıyor.

Dizinin kaç sezon olacağı ve ilk sezonun kaç bölüm olacağı ile ilgili henüz net bir bilgi paylaşılmadı.

Zeytin Ağacı Oyuncu Kadrosunda kimler var?

Dizinin oyuncu kadrosunda Tuba Büyüküstün, Murat Boz, Seda Bakan, Fırat Tanış, Boncuk Yılmaz, Füsun Demirel, Rıza Kocaoğlu ve Serkan Altunorak yer alıyor.

1655967453 AS 103 Unit 00062 600x400 1

Murat Boz’un İlk Dizisi Olacak

Kariyerine müzik ile başlayan Murat Boz son yıllarda yarışma programlarında jürilik ve sinema film projelerinde de yer alıyordu. Yayınlanacak bu dizi Murat Boz’un ilk dizi projesi olacak.

2014’de Hadi İnşallah filmiyle ilk defa bir sinema filminde rol alan Murat Boz sonrasında Kardeşim Benim, Dönerse Senindir, Kardeşim Benim 2, Öldür Beni Sevgilim projelerinde yer aldı.

Netflix’in Yayınladığı Duyuru Videosu

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat