Magazin

Murat Göğebakan’ın oğlunu gören hayret etmeden duramıyor! Babasından asla ayırt edemezsiniz bu nasıl benzerlik

Esenler Yaz Akşamları etkinliği kapsamında 8 yıl önce aramızdan ayrılan ünlü sanatçı Murat Göğebakan, Gece Yolcuları grubunun şarkılarıyla anılmıştı. Geceye grubun solisti Uğur Aslantürk’ün duygusal konuşması damga vururken bir ara sahneye çıkan Murat Göğebakan’ın oğlu Bülent Göğebakan’ın babasına olan benzerliği, herkesi şaşkına çevirdi. İşte, Esenyurt’ya gerçekleşen Murat Göğebakan’ı anma konserinde ortaya çıkan o görüntülere dair merak edilen tüm detaylar.

Geçtiğimiz akşam ‘’Esenler Yaz Akşamları’’ etkinlikleri kapsamında aramızdan ayrılan müzisyen Murat Göğebakan’ın vefatının 8. yılı nedeniyle bir konser düzenlenmişti. Esenler Dört Yol Meydanı’nda tüm halka açık olarak gerçekleştirilen konserde Gece Yolcuları grubu sahne alarak sevilen şarkılarını alanda bulunan binlerce kişi için seslendirmişti.

Ünlü grubun Murat Göğebakan şarkılarını seslendirdiği sırada izleyiciler arasında yer alan Bülent Göğebakan sahneye davet edilmiş ve babasına olan benzerliğiyle herkesin ağzını açık bırakmıştı. İşte, Esenler’de ünlü sanatçı Murat Göğebakan’ı anmak üzere gerçekleştirilen o konserin merak edilen tüm detayları.

Gece Yolcuları solisti Uğur Aslantürk Murat Göğebakan hakkında yaptığı duygusal konuşmayla herkesi hüzne boğdu!

Murat Göğebakan’ın yad edildiği konserde sahnede olan Gece Yolcuları solisti Uğur Aslantürk, rahmetli sanatçıyla bir süre çalışma fırsatını bulduğunu açıklayarak duygusal bir konuşmaya imza attı.

Ünlü sanatçı, ‘’Bu gece burada olmamızın bir sebebi var. Hem konserimizi yapacağız hem de aramızdan ayrılan çok değerli bir sanatçıyı özlemle anacağız. İlk önce onun konserlerinde en çok saygı duyduğumuz anda olduğu gibi ellerimizi kaldıralım ve o özel insana çok büyük bir alkış gönderelim. Bizler, Murat Göğebakan için sadece bir müzik grubu değildik. Onun ailesinden bir parçaydık. Birlikte yemek yer, vakit geçirir ve yanında olduğu insanların havasını solurduk.’’ ifadelerini kullandı.

28545043

Sahneye çıkan Bülent Göğebakan izleyicilerden yoğun alkış aldı!

Konseri izlemeye gelen kişiler arasında yer alan Bülent Göğebakan, Uğur Aslantürk’ün ricasıyla sahneye çıkınca binlerce kişinin alkışını almayı da başardı. İzleyicilerin alkış tufanına karşılık babasının sürekli kullandığı kelimelerden biri olan ‘’Eyvallah!’’ deyince Uğur Aslantürk, ‘’İşte, Murat Göğebakan’ın içine aldığı dünyayı özetleyen bir kelime.’’ açıklamasında bulundu. Ayrıca konser alanındaki binlerce kişi, Bülent Göğebakan’ın babasıyla olan benzerliğine karşı şaşkınlıklarını da gizleyemediler.

28545046

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat