Magazin

Mutlu Olmayan Ne Yapsın! Esra Ezmeci’ye Evli, Çocuklu ve Mutluyum Ama Bunu Yapıyorum Diye İtiraf Etti! Az Edep

Esra Ezmeci’ye söylenen itiraflar 'bu kadar da olmaz' dedirtti. Kocam görüştüğü kadına... Eşimin kardeşi ve birçok itiraf. Beyaz TV'den yaşadığı ayrılık sonrasında Fox TV'de Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programını sunan Esra Ezmeci'nin paylaştığı itiraflarla görenleri hayretlere düşürmeye devam ediyor.

Esra Ezmeci yapmış olduğu program esnasında alınan itiraflar karşısında herkesi şaşkına çevirmeye devam etmekte. Herkese yuh dedirten itirafın tüm ayrıntıları şu şekilde…

m

Ağızları Açık Bırakan O İtiraf Esra Ezmeci’yi Şaşırttı

Hafta içi her gün Fox TV’de ekranlarına gelen Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programı ile uzman klinik psikolog Esra Ezmeci, konuklarına canlı yayın sırasında yol gösterip yardım etmekte. Fulya Öztürk’ün yerine Fox TV’de gündüz kuşağına geçiş yapan Esra Ezmeci, kısa sürede reytinglerde iyi bir başarı sağlamıştır. Canlı yayın sırasında yaptığı yorum ve tespitler ile Esra Ezmeci, seyircinin dikkatini çekmeyi başardı. Canlı yayının bitmesi ile birlikte Esra Ezmeci, yaklaşık 5 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabı üzerinden takipçilerinin sorularına yanıt vermeye devam ediyor.

Cinsellik üzerine gelen itiraflar ve sorulara verdiği dürüst yanıtlar ile Esra Ezmeci sık sık haberlere konu olmaya devam ediyor. Esra Ezmeci’ye bugün gelen sorular ise okuyanları şaşkına çevirmeye ve hayrete düşürmeye devam ediyor. İşte o soruların detayları şu şekilde…

 

Esra Ezmeci’yi ve Takipçilerini Şaşırtan İşte O İtiraf

Esra Ezmeci’ye sorulan evli, çocuklu ve mutlu iken başka erkeklerin beni beğenmesi hoşuma gidiyor. Onlarla konuşmak hastalık mı? Sorusu görenleri hayrete düşürdü. Bu konularda insanı hayrete düşüren sorular karşısında en düzgün cevabı veren Esra Ezmeci yine olgun cevapları ile okuyanları memnun etti. Esra Ezmeci’ye sorulan sorular herkesi şaşırtan türden. Bu sorular karşısında okuyanlar böyle şeyler gerçekte de var mı? Gibi çelişkilere düştü. Verdiği olgun cevaplarla insanların gönlüne taht kuran Esra Ezmeci hem sosyal medya hesabından hem de Tv programı üzerinden insanlara yardım eli uzatmaya devam ediyor.

1461519

 

 

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat