Magazin

Nejat İşler, Zafer Algöz’e sert çıkıştı!

Netflix Türkiye’nin yeni orijinal komedi dizisi Erşan Kuneri geçtiğimiz hafta izleyicisiyle buluştu. Cem Yılmaz imzalı sitcom Zafer Algöz, Merve Dizdar, Ezgi Mola, Nilperi Şahinkaya, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu ve Bülent Şakrak gibi başarılı oyuncuları bir araya getirdi. Fakat Twitter’da yaşanan son tartışmalar, dizinin önüne geçerek enteresan bir polemiğin başlamasına neden oldu.

Zafer Algöz’ün Gibi dizisi açıklaması

Ünlü oyuncu Zafer Algöz, sosyal medyayı aktif kullanmasıyla da tanınan bir isim. Dün bir Twitter kullanıcısı, Algöz’e Erşan Kuneri dizisine başladığını, çok beğendiğini, ancak dizide biraz ‘Gibi’ esintisi olduğunu hissettiğini aktardı. Buna cevap veren başarılı aktör, ortalığı karıştırdı.

“Gibi’nin bu seviyeye gelmesi için 2 fırın ekmek, 4 fırın da İzmir boyozu yemesi gerek,” diyen Zafer Algöz, ilginç bir polemiği bu cümleler ile başlatmış oldu. Ardından kendisine gelen bir başka tweet’e, ‘Feyyaz Yiğit komedisini’ küçümseyen bir emoji ile karşılık verdi.

Nejat İşler de tartışmaya katıldı

Gibi dizisiyle ilgili attığı tartışma yaratan paylaşımları Twitter hesabından kaldıran Zafer Algöz, çok kısa bir süre başta sanat camiası olmak üzere geniş kitleler tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu. Bu eleştirilere başarılı oyuncu Nejat İşler de katıldı. Sosyal medyada görünürlüğü epey az olan yetenekli aktör, yaşanan olaya sessiz kalamayarak şu açıklamalarda bulundu:

“Buna benzer bir kafa, yıllar evvel Antalya Film Festivali sonuçlarını beğenmeyince; “biz şu kadara film yaptık, üç kuruşa film yapanlarla aynı kategoride değerlendirildik” diye eziklenmişti. Aslolan hikayedir. bunu en iyi bilenler hikaye anlatıcılarıdır.”

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat