Magazin

Neslihan Atagül eşi Kadir Doğulu’yu övmeye doyamadı! Ayrılık dedikodularına cevap niteliğinde sözler “çok yakışıyorsunuz”

Ünlü oyuncu Neslihan Atagül yeni projesi öncesinde eşi Kadir Doğulu ile çıkan ayrılık haberleri hakkında ilk kez konuştu.

Güzel oyuncu Neslihan Atagül yeni sezonda yeni projesi ile ekranlara gelmek için adeta gün sayıyor. Güzel oyuncu reytingleri tavan yapan ve çok sevilen Sefirin Kızı dizisinden sezon ortasında kendi isteği ile ayrılması çok konuşulmuştu. Geçirdiği geçirgen bağırsak sendromu nedeniyle ayrıldığı öğrenilmişti.

Hastalığının set ortamlarında yoğun çalışma performansını etkilediği ve dinlenerek tedavi olmak istediği belirlenmişti. Aradan geçen bir yılın ardından ünlü oyuncunun ekranları son derece özlediği ve dinlenerek yeni projesi için hazırlandığı öğrenildi. Fatih Harbiye dizisinde tanışarak aşk yaşadığı ve ardından evlendiği Kadir Doğulu ile uzun yıllar sonra ilk kez aynı projede olması bekleniyor.

Neslihan Atagül Yeni Projesiyle Gelecek!

neslihan2

Güzel oyuncu yeni sezonda Star TV ekranlarında yayınlanacak yeni projesi ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Yapımcılığına ortak olan eşi Kadir Doğulu aynı zamanda başrolü paylaşacak partneri de olacak. Gecenin Ucunda isimli dizinin seti için hazırlıklar başladı. Ay içerisinde ekibin çekime başlaması bekleniyor. Kadir Doğulu ile Neslihan Atagül sekiz yılın ardından yeniden aynı projede sevenlerinin karşısına çıkacaklar. İkili hakkında son günlerde bazı iddialar ortaya atılmaya başladı. Aralarının açık olduğu ve evliliklerinde bazı sorunlar olduğu konuşulurken Neslihan Atagül konu hakkında açıklamalarda bulundu.

Eşine Övgüler Dizdi!

Güzel oyuncu Neslihan Atagül hakkında çıkan ayrılık haberlerine gülerken yeni dizide eşiyle birlikte kamera karşısına geçeceğinden dolayı çok mutlu olduğunu açıkladı. Güzel oyuncu ‘Kadir ile oynamak çok konforlu. Çok mutluyum’ dedi. Geçtiğimiz günlerde kutladıkları evlilik yıldönümlerinde sürpriz alıp almadığı sorusuna ise ‘Kadir umarım hep hayatımda olur. Onun hayatımda olması benim için en büyük hediye’ diyerek aralarında sorun olmadığı ve mutlu evliliklerine devam ettiklerini ortaya koymuş oldu.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat