Magazin

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu’nun yeni dizisi Gecenin Ucunda ne zaman başlayacak! İşte muhteşem ikilinin yeni muhteşem dizisi

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'yu bir araya getirecek olan Gecenin Ucunda dizisinin yayın tarihi hakkında kafaları karıştıran bazı yeni gelişmeler yaşandı. İşte o gelişmeler!

Yeni sezonun en iddialı dizilerinden olması beklenen Gecenin Ucunda dizisi sevenlerini heyecanlandırmaya devam ediyor. Gecenin Ucunda dizisi hem kadrosu hem konusu ile sezonun en iddialı dizilerinden birisi olmaya aday gibi görünüyor. Dizinin Star Tv ekranlarında yayınlanması bekleniyor. Şimdilerde dizinin izleyici karşısına tam olarak çıkması için hazırlıkların devam ettiği öğrenildi.

Dizinin kadrosunda Neslihan Atagül’ün olması beklenirken bir süredir ekranlardan uzak durduğu için sevenleri tarafından bir hayli özlendiği öğrenildi. Sefirin Kızı dizisinde rol aldığı sırada bir rahatsızlık geçiren güzel oyuncu dizinin kadrosundan sezon ortasında ayrılmıştı. Neslihan Atagül’ün diziden ayrılması sevenlerini oldukça üzdü. Bu süreçte geçirgen bağırsak sendromu geçirdiği ve bu sebeple hayranlarını oldukça üzdüğü öğrenildi. Şimdilerde yeniden ekranlara dönmek için adeta gün sayıyor.

Gecenin Ucunda Dizisi için Geri Sayım Başladı

gecenin ucunda2

Ekranların en çok beklenen dizilerinden birisi olan Gecenin Ucunda dizisi ilk konuşulmaya başlandığı andan itibaren heyecana neden olmuştu. Dizinin konusu ve oyuncuları hakkında meraklı araştırmalar devam ederken kadın başrol oyuncusunun, bir süre önce ekranlara ara veren Neslihan Atagül olduğu öğrenildi. Ardından gözler erkek başrol oyuncusuna çevrildi. Dizinin yapım ortaklarından birisi olan eşi Kadir Doğulu’nun olup olmayacağı bir muammayken bu durum heyecana neden oldu.

Gecenin Ucunda Dizisi Biraz Gecikebilir!

Fatih Harbiye dizisinde birlikte oynayarak aşk yaşamaya başlayan Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül’ün bu süreçte yıllar sonra yeniden birlikte oynayacakları öğrenildi. Temmuz ayında çekimlerin başlaması beklenirken henüz çekimlerin başlamamış olması bazı soru işaretlerine neden oldu. Dizinin Ağustos ayında çekimlere başlaması bekleniyor ancak bu sefer Eylül ayında ekranlara gelme olasılığının düşebileceği belirlendi. Dizinin başlayacağı tarih hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat