Dizi / Film

Netflix, Kulüp dizisi 3. sezonu için çalışmalara başladı

Kulüp dizisi geçtiğimiz yılın Kasım ayında Netflix platformunda izleyicisiyle bulundu. İlk iki sezon Seren Yüce ve Zeynep Günay Tan ikilisi tarafından yönetildi. Rana Denizer, Necati Şahin, Ayşin Akbulut ve Serkan Yörük’ün senaryosunu kaleme aldığı yapım, milyonlarca izleyicisini duygulandırıp platformun en başarılı projeleri arasına yerleşti.

1950’li yılların İstanbul’unda geçen dizi, Beyoğlu’nda yaşayan Seferad Yahudisi Matilda ve kızı Raşel’in duygu dolu hikayesini konu alıyor. O3 Medya tarafından yapımcılığı gerçekleştirilen proje, Rana Denizer’in ailesinin gerçek hayatta yaşadıkları birtakım olaylardan esinlenerek geliştiriliyor. Dizinin yıldızlar geçidi oyuncu kadrosunda Gökçe Bahadır, Barış Arduç, Asude Kalebek, Salih Bademci, Fırat Tanış ve Metin Akdülger gibi tecrübeli isimler yer alıyor.

Kulüp dizisi 3. sezon çekimleri yakında başlıyor

Yalnızca Türkiye’de değil, dünya genelinde büyük izlenme oranlarına ulaşmayı başaran Kulüp dizisinin devam edip etmeyeceği bir süredir belirsizliğini koruyordu. Birtakım iddialar, projenin ikinci sezonunun çekileceğini öne sürse de şimdiye kadar konuya ilişkin somut bir delil bulunmuyordu. Fakat dizide Fıstık İsmet karakterine hayat veren yetenekli oyuncu Barış Arduç, nihayet izleyicileri aydınlatan müjdeli bir açıklamada bulundu.

Kulüp dizisi

Magazin muhabirlerine demeç veren Barış Arduç, yakında yeni bir projesi olup olmayacağı ile ilgili soruya dikkat çeken bir yanıtta bulundu. Bu yaz Kulüp dizisinin 3. sezon çekimlerine başlayacaklarını açıklayan oyuncu, böylelikle dizinin takipçilerine beklenen haberi de vermiş oldu!

Yakında çekimleri başlayacak dizinin 2023 yılında yeni sezonu ile izleyicisi karşısına geçeceği tahmin ediliyor.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat