Dizi / Film

Netflix’in yeni Türk dizisi Kuş Uçuşu için beklenen haber!

Netflix Türkiye orijinal içerik kütüphanesine yeni bir yerli yapım eklemeye hazırlanıyor. Şirket şimdiye kadar Bir Başkadır, Atiye, Hakan: Muhafız, Aşk 101 ve Yakamoz-S245 gibi geniş kitlelere ulaşan yapımlarla karşımıza çıkmıştı. Sırada ise Kuş Uçuşu adlı uzun süredir beklenen bir dizi var! Nihayet yapımla alakalı beklenen haberler geldi.

Kuş Uçuşu dizisi için yayın tarihi belli oldu

Netflix tarafından bugün yapılan paylaşıma göre yeni Türk dizisi Kuş Uçuşu, 3 Haziran tarihinde ekranlara gelecek. Önümüzdeki aylarda platformda yayına girecek dizi, servisin ulaştığı tüm ülkelerde aynı anda gösterime sunulacak.

Dizinin senarist koltuğunda, daha önce Netflix’te Aşk 101 dizisini de kaleme alan Meriç Acemi yer alacak. Yönetmenliğini ise Deniz Yorulmazer üstlenecek. Hikayenin başrolü ise adeta yıldızlar geçidi gibi olacak. Birce Akalay, İbrahim Çelikkol, Miray Daner, İrem Sak, Burak Yamantürk ve Defne Kayalar kamera karşısında yer alacak. Kuş Uçuşu’nun konusu ise şöyle olacak:

“Bakış açıları, yaklaşımlar ve hedefe giden yolda yürüme biçimleri X kuşağına göre artık bambaşkadır. Genç bir kadın olan Aslı da kariyer basamaklarını tırmanmak için çok çalışmaya güvenmek yerine “kuş uçuşu” gitmeye çalışır. Yeni dünyanın yöntemleriyle en üste ulaşmaya çalışan Aslı, amacına ulaşabilecek midir?”

İlk sezonu ile önümüzdeki haftalarda izleyicisiyle buluşacak olan Kuş Uçuşu dizisi toplamda 8 bölümden oluşacak. Ay Yapım tarafından hazırlanan dizi, her bölümü yaklaşık 50 dakika uzunluğa sahip olacak.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat