Dizi / Film

Netflix’in yeni Türk dizisi Kuş Uçuşu için fragman geldi!

Netflix Türkiye şimdiye kadar çok sayıda orijinal yerli dizi ve filmi ile karşımıza çıktı. Hakan: Muhafız ile başlayan bu serüven Bir Başkadır, Pera Palas’ta Gece Yarısı, Aşk 101, Fatma, Kulüp, 50 Metrekare gibi dizilerle genişletildi. Şimdi ise platformun bir başka Türk dizisi için geri sayım başladı. Yakında izleyicisiyle buluşacak Kuş Uçuşu ilk fragmanı ile karşımıza çıktı!

Aşk 101’in ekibinden yeni Netflix dizisi!

Ay Yapım tarafından hazırlanan Kuş Uçuşu filmi Deniz Yorulmazer tarafından çekildi. Ünlü yönetmen daha önce Aşk 101’in de ilk sezonunda çalışmıştı. Öte yandan dizinin senaristi ise yine Aşk 101’i kaleme alan Meriç Acemi oldu. Heyecan verici proje, yeni kuşağın iş dünyasında yaşadığı olayları konu alacak. Netflix, dizinin ilk görselini yayınladı:

Kuş Uçuşu

Kuş Uçuşu konusu ve oyuncuları

“Bakış açıları, yaklaşımlar ve hedefe giden yolda yürüme biçimleri X kuşağına göre artık bambaşkadır. Genç bir kadın olan Aslı da kariyer basamaklarını tırmanmak için çok çalışmaya güvenmek yerine “kuş uçuşu” gitmeye çalışır. Yeni dünyanın yöntemleriyle en üste ulaşmaya çalışan Aslı, amacına ulaşabilecek midir?”

Kalabalık bir oyuncu kadrosuyla gelecek dizinin başrolünde Birce Akalay, İbrahim Çelikkol ve Miray Daner yer alacak. Yıldızlar geçidi ekipte İrem Sak, Burak Yamantürk ve Defne Kayalar gibi başarılı oyuncular bulunacak. Toplamda sekiz bölümden oluşacak Netflix dizisi her bölümü yaklaşık 50 dakikalık bir hikayeyle karşımıza çıkacak.

Kuş Uçuşu

Kuş Uçuşu dizisi gelecek hafta Cuma günü yayınlanacak. Netflix, merakla beklenen Türk dizisi için 3 Haziran tarihini işaret etti.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat