Magazin

Oktay Kaynarca Ben Bu Cihana Sığmazsam dizisiyle bekleniyordu, bambaşka bir projeyle duyuldu, yeni projesi bu olacak

Oktay Kaynarca'nın yeni sezonda Ben Bu Cihana Sığmazsam isimli dizi ile ekranlara gelmesi beklenirken tamamen ters köşe yaptığı anlaşıldı. Ünlü oyuncunun yeni projesi belli oldu.

Ünlü oyuncu Oktay Kaynarca daha önce oynadığı Kurtlar Vadisi Çakır karakteri ile izleyicide derin bir iz bırakmıştı. Ardından yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde hayat verdiği Hızır Çakırbeyli karakteriyle de büyük ses getirmişti. Ünlü oyuncunun bu rollerle akıllarda kalması dikkat çekerken Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yaşanan bazı anlaşmazlıklar sonrasında 7. Sezonu ile birlikte ekranlara veda etmişti.

Bir final dahi yapılmadan dizinin son bulmuş olması izleyiciyi oldukça üzdü. Bu süreçte Oktay Kaynarca’yı izlemek isteyenler ünlü oyuncunun yeni bir projesinin olup olmadığını merak etmeye başladılar. Ünlü oyuncunun kendi dizisini kendisi hazırladığı ortaya çıktı. Oktay Kaynarca kendi yazdığı, yapımcılığını kendi yaptığı ve başrolünde de kendisinin oynadığı bir diziyle ekranlara gelecek.

Ben Bu Cihana Sığmazsam Dizisiyle Ekranlara Gelmeyecek

oktay

Oktay Kaynarca geçtiğimiz günlerde bir kozmetik markasının yüzü oldu. Ünlü oyuncunun başrolünü oynadığı reklam filminin çekimleri de çok uzun sürdü. Fotoğraf çekimlerinin Nihat Odabaşı tarafından yapıldığı bilinirken çekimler için tam 3 ay uğraş verildi.

Reklam filmi için bu kadar emek verilmesinin ardından sevenleri tarafından merakla beklendiği öğrenildi. Ancak ünlü oyuncu yeni sezonda da ekranlarda olmaya devam edeceği için öncelikli yeni dizisi ile ekranlara dönebilir.

Geçtiğimiz aylarda Oktay Kaynarca’nın Ben Bu Cihana Sığmazsam isimli dizi ile yeni sezonda ekranlara geleceği düşünülmüştü. Seyirci bu yeni diziyi ve konusunu merakla beklerken ünlü oyuncu tam anlamıyla ters köşe yaptı.

Kendi Dizisini Çekecek

Ünlü oyuncunun bir süredir senaryosunu yazdığı dizi projesi olduğu ortaya çıktı. Yeni sezonda yapımcılığını da üstlendiği dizide aynı zamanda oyunculukta yaparak tamamen kendisine ait bir dizi ile sevenlerinin karşısına geçecek. Henüz dizi hakkında detaylar belli olmadı.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat