Dizi / Film

Oktay Kaynarca’nın yeni dizisi belli oldu!

57 yaşındaki ünlü oyuncu Oktay Kaynarca yeni bir diziye başlıyor. Kurtlar Vadisi dizisinde Süleyman Çakır, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da ise Hızır Çakırbeyli gibi efsane karakterlere hayat veren usta aktörün sıradaki durağı belli oldu. Yine atv ekranlarında yayınlanacak dizinin oyuncu kadrosu netleşmeye başlarken, ismi ve diğer ayrıntıları da ortaya çıktı.

Oktay Kaynarca, Ben Bu Cihana Sığmazam ile geliyor

Kaynarca’nın yeni bir dizi için çalışmalara başladığı haberleri birkaç haftadır gündemde yer alırken, merakla beklenen projenin ismi adeta bir sır gibi saklanıyordu. Kor kod adıyla gizlenen yapımın Ben Bu Cihana Sığmazam ismiyle atv kanalında boy göstereceği açıklandı. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre ünlü oyuncu burada Cezayir isimli karakteri canlandıracak.

İsmini Nesimi’nin unutulmaz şiirinden alan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi yalnızca Türkiye’de geçmeyecek. Ortaya çıkan ayrıntılara göre bazı sahneler Türki Cumhuriyetleri’nde çekilecek. Senaryosunu Alican Yaraş ve Yusuf Alp’in yazdığı diziyi, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın da yönetmen koltuğunda yer alan tecrübeli isim Onur Tan yönetecek.

Oktay Kaynarca

Dizinin oyuncu kadrosunda Birce Akalay, Eren Vurdem, Hakan Karahan ve Işıl Yücesoy gibi tecrübeli isimlerin yer alacağı düşünülüyor. Oktay Kaynarca dizinin başrolünde yer alırken, aynı zamanda projenin yapımcısı da olacak. Ortağı olduğu Güzel Adamlar prodüksiyon firması projenin arkasında duracak.

Yaz aylarında çekimleri başlayacağı tahmin edilen Ben Bu Cihana Sığmazam, Eylül ayından itibaren atv ekranlarında kendine yer bulacak.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat