Magazin

Olaylar Arapsaçına döndü! İzzet Antebi ve Çağla Şikel’in konuşmalarını ifşa etmişti, Didem Sarı’nın sevgilisinin evli olduğu ortaya çıktı

Olaylar karışmaya başladı. İzzet Antebi ve Çağla Şikel’in konuşmaları ifşa oldu. Didem Sarı’nın bir süre beraber olduğu sevgilisi evli çıktı.

Magazin dünyası yasak aşk üçgeni konuşuyor. Eski eşi İzzet Antebi ile Çağla Şikel’in mesajlarını ifşa ederek olaylara tepki gösteren Didem Sarı’nın bir süredir birlikte olduğu sevgilisi ise evli çıktı. Tiyatro sanatçısı Kaya Akarsu’nun oğlu Kayacan Akarsu  ile skandal bir ilişki yaşamaya başlayan Didem Sarı sürekli samimi pozlarını sosyal medya üzerinden paylaşıyor. Aldatılan eşten ise açıklama geldi.  Kayacan Akarsu’nun bir çok zararlı alışkanlığı olduğunu ve cinayetten de içerde yattığını belirtti.

kku

Magazin dünyasının aşk üçgeninde son durum ne?

Ünlü oyuncu Tuvana Türkay iş insan İzzet Antebi ile sevgili olmuş ve bu durum karşısında İzzet Antebi’nin  eski işi Didem Sarı’dan  çok konuşulacak bir hale gelmişti. Didem Sarı İzzet  Antebi’nin  geçen yıl henüz kendisinden boşanmadan Çağla Şikel ile aşk yaşamaya başladığını öne sürmüş ve ikilinin mesajlarını ifşa etmişti. Antebi ise çalışırken ile yarışmalarının boşanmanın sonrasında gerçekleştiğini ve hiçbir zaman ilişki yaşamadıklarını belirtti. İfşa olayın ardından Didem Sarı’nın  da özel hayatı ile ilgili çarpıcı detaylar gün yüzüne  çıktı

y

Didem Sarı’nın yeni sevgilisi evli çıktı

İzzet Antebi Didem Sarı’nın ismini açıklamadığı sevgilisinden darp yediğini iddia ederek şikayetçi oldu. Şikayetçi olunan yeni sevgili ile ilgili dikkat çeken bilgilere ulaşıldı. Sosyetik Didem Sarı’nın sık sık mangal partilerinden paylaşım yaptığı sevgilisi cinayet suçundan cezaevinde yattığı ve devlet tiyatro sanatçısı Kaya Akarsu’nun  oğlu Kayacan Akarsu olduğu öğrenildi. Didem Sarı’nın sevgilisi Kayacan Akarsu’nun ise güzellik uzmanı Selam A. İle evli oldukları ortaya çıktı. Kayacan Akarsu ve Selen A.’nın ise şimdilerde boşanma davalarının olduğu ve ikilinin anlaşmalı bir şekilde boşanacakları duyuruldu. Selen A ise kocası Kayacan Akarsu’nun Didem Sarı ile olan ilişkisini arkadaşları vasıtası ile sosyal medya üzerinden öğrendiği öğrenildi. Bu durum karşısında şoka uğradığını anlattı.

 

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat