Magazin

Oyuncu Burcu Kara yeniden anne oluyor! Eşi Fırat Parlak’la müjdeyi verdiler ‘’Artık 4 kişiler’’

Yer aldığı projelerle adından sıklıkla söz ettiren Burcu Kara, şimdilerde ikinci kez anne olacağı haberleriyle de gündemdeydi. Sosyal medya hesabından sessizliğini bozan ünlü isim, hayranlarına o müjdeli haberi verdi. İşte, Burcu Kara ve Fırat Parlak çiftinin tekrar bir çocuk sahibi olacaklarına dair ortaya çıkan gelişmelerin merak edilen tüm detayları.

Ekranların en sevilen isimleri arasında gösterilen Burcu Kara, şimdilerde kariyerindeki başarısının yanı sıra örnek aile hayatıyla da gündeme gelmeye devam ediyordu. 2016 yılında oyuncu Fırat Parlak ile hayatını birleştiren güzel isim, 2018 yılında Ali Çınar adını verdiği oğlunu da kucağına almıştı.

Şimdilerde tatilde oldukları bilinen ünlü çift, tekrar anne baba olacakları iddialarıyla da magazin gündemini karıştırmaya devam ediyorlardı. Kulislerde konuşulanlara karşı sessizliğini ilk defa bozan Burcu Kara, sosyal medya hesabı üzerinden müjdeli haberi verdi. Bu gelişme, ikilinin hayranlarını bir hayli mutlu edecek gibi duruyor. İşte, ünlü oyuncu Burcu Kara ve yapımcı eşi Fırat Parlak’ın yeniden anne baba olacakları iddialarına dair merak edilen tüm detaylar.

Burcu Kara müjdeli haberi sosyal medya hesabından verdi!

Geçtiğimiz günlerde anne olacağı haberleriyle magazin gündeminde sıklıkla konuşulmaya başlanan Burcu Kara, bugüne kadar sessizliğini korumayı tercih ediyordu. Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yapan güzel oyuncu, 4 aylık hamile olduğunu da itiraf etti.

Ünlü oyuncu, ‘’Bu ara normal olarak biraz kilo almış olabilirim. 36 beden günlerime bir süre ara vermek zorundayım. Birkaç ay içerisinde balık etli bir Burcu’ya hazırlıklı olun.’’ ifadelerini kullandı. Burcu Kara tarafından Instagram’da yapılan bu açıklama, ikilinin yeniden anne baba olacakları haberlerini de doğrulamış oldu.

62ebba0e4e3fe001bc26136f

Burcu Kara anne olacağını doğrulayarak sosyal medyadaki hayranlarını sevince boğdu!

Ekranlarda olduğu kadar sosyal medyada da yoğun bir hayran kitlesine sahip olduğu bilinen Burcu Kara, şimdilerde anne olacağını itiraf etmesiyle platformları adeta sallamayı başardı. Birçok kullanıcı, çifte tebrik mesajları iletirken sağlıklı bir doğum gerçekleştirebilmesi için Burcu Kara’ya en içten dileklerini ifade ettiler. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, Burcu Kara ve Fırat Parlak tarafından yapılacak yeni açıklamaları dört gözle beklemeye başladı.

62a85eae5cf3b00d6883bf97

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat