Magazin

Özge Ulusoy’a sevgilisinden bikini yasağı! Faruk Çolakoğlu masaya yumruğunu vurdu ünlü model bakın ne yaptı

Yıllar önce katıldığı Survivor yarışmasından sonra adeta bir yıldız haline gelen Özge Ulusoy, sosyal medya hesabında paylaştığı cesur pozlarıyla da adından sıklıkla söz ettirmeyi başarıyordu. Fakat şimdilerde ünlü isim için sevgilisi Faruk Çolakoğlu’ndan bikini yasağı geldiği ve ikili arasında önemli bir kıskançlık krizi başladığı iddia edildi. İşte, Özge Ulusoy’un sevgilisi tarafından kısıtlanmaya başlandığına dair ortaya çıkan söylentilerin merak edilen tüm detayları.

Katıldığı Survivor yarışmasında gösterdiği yoğun mücadele ve başarılı ada hayatıyla kısa sürede şöhrete kavuşmayı başaran ünlü model Özge Ulusoy, şimdilerde özel hayatında yaşanan gelişmelerle de herkesi şaşkına çevirmeyi başarıyordu.

Yaklaşık 2.5 yıldır Faruk Çolakoğlu ile birlikte olduğu bilinen ünlü isim, yaşadığı mutlu ilişkiyle hayranlarını da çok sevindirmeyi başarıyordu. Yakında evlilik yolunda adım atacakları da söylenen ikili, şimdilerde iddia edilen bir kıskançlık skandalıyla gündeme geldi. Kulislerde konuşulanlara göre Faruk Çolakoğlu, sevgilisi Özge Ulusoy’a bikini giymeyi yasakladı. İşte, Özge Ulusoy ve Faruk Çolakoğlu arasında yaşandığı iddia edilen o kıskançlık olayına dair merak edilen tüm detaylar.

Özge Ulusoy bikinili pozlarını sosyal medya hesabından kaldırdı!

Sosyal medya paylaşımlarıyla şimdilerde milyonlarca kullanıcıya hitap ettiği bilinen Özge Ulusoy, yıllardır paylaştığı cesur pozları ve bikinili halleriyle adından sıklıkla söz ettirmeyi başarıyordu. Kusursuz fiziğini her fırsatta sergilemekten çekinmeyen ünlü model, şimdilerde yaptığı o hareketle herkesi şaşkına çevirdi.

Ulusoy, iddialara göre Instagram hesabında yer alan ve binlerce beğeni toplayan tüm bikinili pozlarını profilinden kaldırdı. Bu durum, ünlü modele sevgilisi Faruk Çolakoğlu tarafından yasak geldiğini ve ikili arasında resmen kıskançlık krizinin başladığını da kanıtladı. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, Özge Ulusoy tarafından yapılacak net açıklamaları dört gözle beklemeye başladı.

g8545825445fbcaea4db411

Özge Ulusoy mayosunun üzerine file bluz giyerek herkesi şaşkına çevirdi!

Şimdilerde yoğun geçen kış sezonunun yorgunluğunu Fethiye’de tatilde attığı bilinen ünlü isim, tatil paylaşımlarıyla herkesi şaşkına çevirmeyi başardı. Instagram’dan tüm bikinili pozlarını silen başarılı model, son pozlarında uzun bir mayo tercih edip üzerine de file bluz giyerek herkesin ağzını açık bıraktı. Milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, şimdilerde Özge Ulusoy’un paylaşımlarına çok dikkat ettiği ve sevgilisi Faruk Çolakoğlu tarafından kendisine yasak geldiği konusunda hemfikir oldu.

62e692854e3fe1037cbd6be1

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat