Magazin

Özgü Namal eşinin ölümünden sonra ilk kez görüntülendi! O hali yürekleri burktu, 2 sene önce eşini kaybetmişti

Ünlü oyuncu Özgü Namal eşinin ölümünden iki yıl sonra ilk kez Bodrum tatilinde ortaya çıktı. Ünlü oyuncunun keyifsiz hali dikkatlerden kaçmadı.

Ünlü oyuncu Özgü Namal son yıllarda yaşadığı kötü günleri atlatmak için içine kapanmış ve zamanını çocuklarına ayırmıştı. Ünlü oyuncunun eşinin ölümü ile birlikte büyük kayıp yaşadığı ve ardından gerçekten zor günlerden geçtiği belirlendi.

Ünlü oyuncu Özgü Namal, nefes terapisti olan eşi Ahmet Serdar Oral ile ve iki çocuğu ile birlikte gözlerden uzak bir yaşam sürüyordu. Bahçeyle ilgilenen ve doğa ile baş başa olmak isteyen Özgü Namal’ın keyfinin son derece yerinde olduğu biliniyordu. 2020 yılında ünlü oyuncunun eşi evinde geçirdiği kalp krizi sonrasında hayatını kaybetmişti.

Özgü Namal Zor Günleri Geride Bırakmaya Çalışıyor!

özgü2

Özgü Namal eşi ile birlikte 2015 yılından bu yana Muğla’nın Köyceğiz ilçesinde bulunan bir çiftlik evinde yaşamlarını devam ettiriyorlardı. Eşinin iki yıl önce evinin banyosunda kalp krizi geçirerek hayatını kaybetmesinin ardından oldukça zor günler geçirmişti. Eşi ile birlikte evde hatıralarının olması nedeniyle uzun süre eve adım atmak istemedi. Evin kira süresi dolana kadar ise daha fazla boş durmasını istemediği için evini geçtiğimiz yıl anılara dokunmamak şartı ile kiraya verdiği öğrenildi.

Yeni Projelerle Gelmesi Bekleniyor!

Özgü Namal eşinin ölümünün üzerinden 2 yıl geçmesi üzerine yeniden ortaya çıkmaya başladı. Nefes ve Elem Su isimli iki çocuğunu yanından ayırmayan ve onları biran bile yalnız bırakmayan ünlü oyuncunun Bodrum tatilinde görüntülenmesi dikkat çekti. Uzun zaman sonra yakın dostları ve çocukları ile birlikte bir sahilde zaman geçirirken görüntülendi.

Çocuklarını arkadaşlarına emanet ettikten sonra bir restoranda tek başına oturan ünlü oyuncunun keyifsiz olması da dikkatlerden kaçmadı. Ünlü oyuncunun Bodrum’a bir toplantı için geldiği ve burada bir iş görüşmesi yaptığı iddia edildi. Yeni sezonda ekranlarda olup olmayacağı merak ediliyor.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat