Magazin

Özgü Namal kendisinin ve çocuklarının görüntülendiğini farkedince kıyameti kopardı! Muhabirlere sözleri olay çıkardı

Ünlü oyuncu Özgü Namal yıllar sonra Bodrum'da görüntülendi. Çocuklarının çekildiğini görünce sinirlenen ünlü oyuncu büyük tepki gösterdi.

Bir dönem ekranlarda sürekli görmeye alıştığımız ve oyunculuğu ile dikkat çeken Özgü Namal, uzun süredir ekranlardan uzak bir yaşam sürüyor. Ünlü oyuncu 2015 yılında hayatını birleştirdiği nefes terapisti olan Serdar Oral ile hayatını birleştirdikten sonra daha sakin bir yaşam sürmeyi tercih etmişti.

Muğla’nın Köyceğiz ilçesinde bir çiftlik evinde yaşamayı tercih ederken ikilinin bu evlilikten Nefes adında bir oğlu ve Elem Su adında bir kızı olmuştu. Muğla’da bu süreçte bahçeyle ilgilenen ikilinin kameralardan daha uzak bir yaşam sürmeyi tercih ettikleri görülmüştü.

Özgü Namal Bodrum’da Ortaya Çıktı!

Ünlü oyuncu Özgü Namal 2 yıl önce korkunç bir acı yaşadı. Uzun zamandır birlikte olduğu ve mutlu bir evlilik yaşadığı eşi Serdar Oral’ın kalp krizi geçirmesi sonucunda hayatını kaybettiği öğrenildi. Evinin banyosunda hayatını kaybeden eşinin ardından büyü yıkım yaşayan Özgü Namal, toparlanmak için anılarından uzaklaşmak istedi ve bu süreçte evini kiraya verdi.

Uzun süredir televizyon projelerine de yanıt vermeyen ünlü oyuncunun ortaya çıkışı sevenlerini heyecanlandırdı. İki çocuğu ve yakın dostları ile birlikte Bodrum’da tatil yapan ve kötü günlerin ardından kendine gelmeye çalışan ünlü oyuncunun keyifsiz halleri de dikkatlerden kaçmadı.

Muhabirlere Sert Tepki Gösterdi

özgü 1

Özgü Namal, bir süre arkadaşları ile sohbet edip çocukları ile ilgilenirken, basın mensupları tarafından çekildiğini anladı. Tadı kaçan ünlü oyuncu hızla toparlanarak plajdan çocukları ile birlikte ayrılmak istedi. Plajdan ayrıldığı sırada ‘Bunu yapmanız suç. Hemen o fotoğrafları silin. Burada olanlar çocuklarının çekilmesini isteyebilir ancak ben istemiyorum. Ben onlar gibi değilim’ diyerek tepki gösterdi. O sırada bu sözlerle plajda eşi ve çocuğu ile keyifli vakit geçiren Azra Akın’ı ima ettiği düşünüldü.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat