Spor

Real Madrid, 2022-23 sezonu formasını tanıttı!

Sezonun bitmesine haftalar kala La Liga’da şampiyonluğunu garanti altına alan Real Madrid, 2022-23 sezonu iç saha formasını taraftarlarına tanıttı. Bu yıl 120. yıl dönümünü kutlayacak ekip, büyük bütçeli bir kampanyaya imza atıyor. Los Blancos ekibi, forma tedarikçileri Adidas ile iş birliği halinde ürettiği tasarımlarında geçmişi, bugünü ve geleceği kutlamak istediklerini ima ediyor. İkonik beyaz forma, mor detaylarıyla oldukça şık bir görünüme ulaşıyor.

Real Madrid yeni sezon formasını tanıttı

Real Madrid ve Adidas, 2022-23 iç saha formasının kulübün mirasından ilham aldığını açıkladı. Yeni sezon formasında geçmişi onurlandırdıklarını iddia eden ekip, son 120 yılda oyuncuları, taraftarları ve kulübü birleştiren takım ruhunu kutluyor.

Real Madrid’in efsaneleri yeniden bir araya geldi

İspanyol futbol devi Los Blancos, yeni formalarının tanıtımında efsane futbolcularından da yardım alıyor. İsimlerini kulüp tarihine altın harflerle kazıyan Roberto Carlos, Raul ve Iker Casillas, yeni formaları üzerinde taşıyarak takımın geçmişini temsil ediyor. Karim Benzema, David Alaba ve Caroline Moller günümüzü simgelerken; tanıtımda yer alan küçük çocuklar ise geleceğe işaret ediyor.

Formaların resmi satış fiyatı belli oldu

Real Madrid yeni sezon formasını bugün itibariyle satışa sundu. Adidas’ın resmi internet sitesinde listelenen fiyatlara göre 2022-23 iç saha forması yetişkinler için 70 Euro, gençlere 50 Euro, çocuklara ise 38 Euro karşılığında satılacak. Formalara Adidas mağazalarından, web sayfalarından ve perakende satış noktalarından ulaşmak mümkün.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat