Magazin

Sadakatsiz’in güzel oyuncusu Cansu Dere’nin bikinili pozları sosyal medyanın diline düştü! “Bikini üstü birkaç beden büyük gelmiş

Güzel oyuncu Cansu Dere çıktığı tatilde sosyal medya hesabında yaptığı bikinili paylaşımları ile kısa sürede sosyal medyada gündem olmayı başardı.

Geçtiğimiz sezonun en iddialı yapılarından birisi olan Sadakatsiz dizisinde Asya karakterine hayat veren Cansu Dere, dizinin final yapmasının ardından tüm yorgunluğunu atmak için uzun bir tatile çıktı. Güzel oyuncu ve eski manken Cansu Dere içinde bulduğu tüm yapımlarla dikkat çekmiş ve oyunculuğu ile başarısını her fırsatta göstermişti.

Cansu Dere sosyal medya hesabını da oldukça aktif kullanan ünlü isimler arasında yer alıyor. Tatilin tadını çıkaran güzel oyuncunun fit görüntüsü her zaman dikkat çekmeye devam ederken tatilden bikinili fotoğraflarını da paylaşmaya devam ediyor. Son olarak gökkuşağı önünde verdiği pozla sosyal medya hesabında ne kadar fit olduğunu göstermiş oldu.

Cansu Dere Tatilin Tadını Çıkarıyor!

cansu2

Ünlü oyuncu Cansu Dere daha önce yer aldığı Ezel, Sıla, Annem gibi popüler olan dizilerde başrol olarak yer almıştı. Bunun ardından mankenlikte olduğu kadar oyunculukta da ne kadar başarılı olduğunu defalarca kanıtlamıştı. Birkaç sezondur ekranlarda yer alan Sadakatsiz dizisinde de Asya rolüne hayat vermişti. Ünlü oyuncu dizinin final yapmasının ardından yazı dinlenerek geçireceğini açıklamıştı.

Sosyal medya hesabını da oldukça aktif biçimde kullanan Cansu Dere’nin son derece keyifli olduğu görüldü. Bikini giyen ve güzel fiziğini sergilemekten çekinmeyen oyuncu hem takipçilerinin hem de tatilde çevresindekilerin adeta nefesini kesti.

Cansu Dere Bikinili Pozlarını Paylaştı!

cansu

Cansu Dere bikinili olarak bir gökkuşağının önünde poz verdi. Bu pozları da sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmasının ardından güzelliği ile kısa sürede gündem oldu. Bikinili pozu fiziğinin ne kadar güzel olduğunu ortaya koydu. Kısa sürede bu paylaşımına binlerce beğeni ve yorum geldiği öğrenildi. Cansu Dere’nin yeni sezonda yeni projelerle ekranda olup olmayacağı merak edilirken bir sezon dinlenebileceği de düşünülüyor.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat