Samsun

Samsun’da Bu Plajlar Dolup Taşıyor! İşte Samsun’da Girilebilecek En İyi ve En Temiz Plajlar

Birçok konuda Türkiye’nin en güzide şehirleri arasında gösterilen Samsun, şimdilerde yaz turizminin de en önemli noktalarından biri olarak kabul edilmektedir. Özellikle şehir genelinde yer alan eşsiz plajlar, yurt içindeki milyonlarca tatilciye ev sahipliği yapmaktadır. İşte, mutlaka gitmek isteyeceğiniz tertemiz ve güvenli Samsun plajlarına dair merak edilen tüm detaylar.

Türkiye’nin en kalabalık şehirleri arasında gösterilen Samsun, eşsiz plajlarıyla yaz turizmine de hizmet etmeye devam ediyordu. 17 farklı ilçesinde birçok farklı plaja ev sahipliği yapan şehir, özellikle yurt içinden gelen tatilcilerin göz bebeği olarak anılıyordu.

Ekonomik açıdan da tatil yapmak isteyen ailelerin en uğrak adreslerinden biri olan Samsun, şimdilerde plajlarından alınan müthiş görüntülerle sosyal medyada da yoğun bir ilgi görmeye başladı. İşte, ailelerin güvenle tercih edebilecekleri o eşsiz Samsun plajlarına dair merak edilen tüm detaylar.

Türkiye’nin en iyi kadın plajlarından Fener Plajı milyonlarca kişi tarafından tercih ediliyor!

Ülkemizin en lüks kadın plajları arasında gösterilen Fener Plajı, şimdilerde mütevazi bir tatil planlayan milyonlarca hanımın ilgisini çekmeye devam ediyor. Samsun’un mavi bayrak alan ilk plajı olan Fener Plajı, ayrıca 110 kişiye kadar hizmet sağlamasıyla da adından sıklıkla bahsettirmeyi başarıyor. Hafta içi ve hafta sonları saat 08.00 – 19.00 saatleri arasında hizmete açılan plaj için 10 – 15 lira civarında bir giriş ücretinin yer aldığını da belirtmekte yarar var.

fener plaji ilk 10 a girdi

Aquaparka sahip olan Mert Plajı çocuklu ailelerin ilgisini çekiyor!

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından özenle işletilmekte olan Samsun Mert Plajı, içerisinde aquapark bulunduran nadir plajlar arasında gösteriliyor. Bu özelliğiyle çocuklu ailelerin ilk tercihlerinden olan bu eşsiz plajda ihtiyaç duyabileceğiniz vitamin bar, tuvalet ve duş gibi imkanlar da yer alıyor. Ayrıca Mert Plajı için Türkiye’nin en temiz plajları arasında gösterildiğini de belirtmekte yarar var.

41f16f98b65d6aaef1062824565ddd42

Türkiye’nin denize girmeye en uygun noktalarından Çatalçam Plajı misafirlerini ağırlamaya devam ediyor!

Sığ oluşu ve boğulma tehlikesinin oldukça az olmasıyla tüm Türkiye’den çocuklu ailelerin ilgisini çekmeyi başaran Çatalçam Plajı, uzmanlar tarafından denize girmeye en müsait alanlardan biri olarak da gösterilmektedir. Atakum sahil şeridi boyunca uzanan bu eşsiz plaj, Samsun merkezine sadece 20 kilometre uzaklıkta yer almasıyla yurt içi tatilcilerinin dikkatini çekmeye de devam ediyor.

catalcam plaji 2579 ad

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat