Teknoloji

Samsung, Starbucks Logolu Ürünler Çıkaracak

Samsung ve Starbucks ortaklığı sonucu Samsung'dan Starbucks temalı ürünler geliyor.

Dünya genelinde 30.000’den fazla şubesi bulunan, ülkemizde 500’den fazla şube ile hizmet veren Starbucks dünyanın en yaygın kahve zincirlerinden birisi. Samsung tarafından yapılan açıklamada ilk olarak Güney Kore’de sunulacak Starbucks temalı ürünlerin tüm dünyada hizmete sunulup sunulmayacağı ile ilgili bir açıklama yapılmadı.

Telefon Kılıflarında Starbucks Logosu Olacak

Samsung’un yayınladığI görsellerde kılıf alanında yoğunlaşıldığı görünüyor. Sonraki süreçte farklı ürünlerde bu tarz iş birliğinin olup olmayacağı henüz belli değil. Telefon kılıfı için yapılan tasarımlarda tek çeşit bir tasarımsöz konusu değil. Kullanıcıların zevklerine uygun olarak farklı tasarım ve renklerde ürünler dizayn edilmiş.

Yayınlanan görsellerde Samsung’un kablosuz kulaklığı Galaxy Buds kılıfları için de tasarım yer alıyor. Kahve fincanı tasarımına sahip bir kılıf sunulurken, klasik kulaklık kılıfı sevenler için Starbucks logolu kılıf da kullanıcıların beğenisine sunuldu.

”Ürünler Çevre Dostu Olacak”

Son yıllarda dünyada meydana gelen küresel ısınma, çevre kirliliği, karbon ayak izinin artması gibi pek çok problem bireyler gibi firmalara da çevre konusunda sorumluluk yüklüyor. Samsung yakında Güney Kore’de piyasaya çıkacak bu ürünlerin çevre dostu malzemeler ile yapıldığını vurguluyor.

Türkiye’de Satılacak Mı?

Samsung bu ürünlerin ilk olarak Güney Kore pazarında satışa sunulacağını açıkladı. Ülkemize bu ürünlerin gelip gelmeyeceği ile ilgili bir açıklama henüz yapılmadı.

ads 2 daasd dwsads sda

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat