Magazin

Şarkıcı Aydilge sahnede bayıldı! Yardımına kemancı eşi koştu, kaptığı gibi götürdü

Ünlü şarkıcı Aydilge sahnede baygınlık geçirdi ve imdadına kemancı eşi koştu. İzleyicileri de oldukça endişelendiren Aydilge, sıcağın da etkisiyle bir anda yere yığıldı. O anlar gündemi derinden salladı.

Şarkıcı Aydilge, geçen gün Kilyos’ta sahne aldı. Sahnede enerjisiyle yerinde duramayan ünlü şarkıcı Aydilge, sıcağın da etkisiyle birlikte baygınlık geçirdi. Sevenlerini endişelendiren o anlar gündeme bomba gibi düştü. Bir anda yere yığılan Aydilge’nin yardımına eşi Utku Barış Andaç koştu. Sahnede yere yığılan Aydilge’yi eşi Utku Barış Andaç kucakladı ve kulise götürdü. O anları gören izleyiciler oldukça endişelendi. İşte haberin merak edilen detayları…

Aydilge sahnede baygınlık geçirdi

Kilyos’ta sahne alan ünlü şarkıcı Aydilge, sevenlerinin yüreğini ağzına getirdi. Sahnede enerjisiyle birlikte yerinde duramayan Aydilge, konser sırasında baygınlık geçirdi. Sıcağında etkisiyle bir anda yere yığılan Aydilge’nin yardımına eşi koştu. 43 yaşındaki şarkıcı sevenlerini oldukça korkuturken, eşi Utku Barış Andaç, Aydilge’yi kucakladı ve kulise götürdü.

Sahne esnasında yerinde durmayan ünlü şarkıcı Aydilge, bir anda yere yığılınca, izleyenler de korku dolu anlar yaşadılar. “Beyaz atlı kemancım” olarak adlandırdığı eşi Utku Barış Andaç, hemen Aydilge’ye yardım etti. Utku Barış Andaç’ın bu hareketi izleyiciler tarafından alkış topladı. Yoğun konser programı ve sıcağında etkisine dayanamayan Aydilge, baygınlık geçirince sosyal medyada da olay yarattı. Sevenlerini oldukça endişelendiren Aydilge’nin sağlık durumu oldukça merak edildi.

image 53

Aydilge sevenlerini korkuttu

Sahne performanslarında oldukça enerjik olan ve kendine özgü danslarıyla dikkat çeken Aydilge, Kilyos’ta konser verirken, sıcağın da etkisi ile birlikte dayanamadı ve yere yığıldı. Bu görüntüler gündeme bomba gibi düşerken, sosyal medyada da sevenleri geçmiş olsun dileklerini ilettiler. Sevenlerini oldukça korkutan ünlü şarkıcı Kilyos’un sıcağına dayanamadı ve bir anda yere yığıldı. Aydilge’nin yardımına eşi Utku Barış Andaç, koştu ve hemen kucakladığı gibi kulise götürdü. Sevenleri ünlü şarkıcı Aydilge’nin sağlık durumunu oldukça merak ettiler ve endişelendiler. Bu görüntülerin ardından gözler Aydilge’ye çevrildi. Sevenleri sağlık durumuyla ilgili bir açıklama bekliyorlar.

image 54

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat