Magazin

Şarkıcı Ebru Polat sınırı da geçti! Beline kadar yırtmaçlı elbisesiyle resmen şov yaptı “gecelik mi elbise mi belli değil”

Ünlü şarkıcı Ebru Polat son zamanlarda yaptığı paylaşımlarla yürekleri hoplatmaya devam ediyor. Son paylaşımı ve derin bacak dekoltesi görenlerin nefesini kesti.

Sosyal medya paylaşımları ile sürekli gündem olmayı başaran güzel şarkıcı Ebru Polat yaptığı son paylaşımlarla da konuşulmaya devam ediyor. Yaptığı her paylaşımla birlikte mest olmaya devam eden güzel şarkıcının işlerinden daha çok özel hayatı ve cesur paylaşımları ile ön plana çıktığı biliniyor.

Ebru Polat 3.5 milyonun üzerinde takipçisi ile sınırları zorlamaya devam ediyor. Güzel şarkıcının Instagram hesabı üzerinden yapmış olduğu cesur paylaşımlar aynı zamanda yürekleri de ağızlara getiriyor. Sosyal medya hesabından özel hayatını da düzenli olarak paylaşmayı ihmal etmiyor. Güzel şarkıcı son paylaşımında üzerinde olan derin dekolteli kıyafeti ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Ebru Polat Derin Yırtmaç Dekolteli Elbisesiyle Nefes Kesti

ebru

Güzel şarkıcının, yapmış olduğu şarkılardan ve işlerden daha çok yapmış olduğu sosyal medya paylaşımları ile dikkat çekmeye devam ediyor. Güzel şarkıcı son paylaşımı ile ne kadar cesur olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi ve bir anlamda sınırları zorladı.

Ebru Polat cesur bir poz verdi. Bu süreçte derin yırtmaç dekolteli kıyafeti de nefesleri kesti. Yırtmacının kalçasına kadar uzandığını gören takipçileri kısa sürede bu fotoğrafa binlerce yorum ve beğeni yaptılar. Ebru Polat’ın düzgün ve fit fiziği de takipçileri tarafından sürekli olarak yorumlanmaya devam ediyor.

Ebru Polat Sınırları Zorlamaya Devam Ediyor!

ebru3

Ebru Polat yaz aylarında yaptığı tatillerde de sosyal medya paylaşımlarını aktif hale getirmeye devam ediyor. Bu süreçte bikinili ve cesur görünen mayolarla olan paylaşımı heyecana neden oluyor.

Güzel şarkıcının bu süreçte yeni şarkı yapıp yapmayacağı da merak konusu haline gelmişti. Henüz güzel şarkıcıdan bu yaz için bir hamle gelmedi. Daha önce de aşk hayatıyla gündem olan ve sevgilisini defalarca sosyal medya hesabında paylaşan güzel şarkıcının şu sıralar kalbinin boş olduğu öğrenildi.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat