Magazin

Şarkıcı Zeynep Bastık iç çamaşırıyla poz verince sosyal medyada eleştirildi! “Kıyafetin mi kalmadı”

Ünlü şarkıcı Zeynep Bastık her hareketi ile gündeme gelmeye devam ediyor. Zeynep Bastık iç çamaşırı ile poz verip sosyal medya hesabında paylaşınca herkes tarafından eleştirildi.

Seslendirmiş olduğu parçalarla müzik kariyerindeki yükselişine devam eden ünlü şarkıcı Zeynep Bastık, sosyal medya hesabından peş peşe paylaştığı iddialı pozları ile  dillerden düşmüyor. İşte Zeynep Bastık’ın sosyal medya paylaşımları haberimizin devamında sizlerle.

56 1

Zeynep Bastık’ın sosyal medya paylaşımları

Ünlü şarkıcı Zeynep Bastık hem müzik kariyerinde, hem özel hayatı ile hem de vermiş olduğu cesur pozları ile son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. Zeynep Bastık geçtiğimiz yıl hayatını birleştirmiş olduğu Tolga Akış ile boşanması bile günlerce gündemden düşmemişti. Cover parçalarının ardından şimdi ise cesur pozu ile dikkat çekti. Sosyal medya hesabından şarkılarına remiks yapılan ünlü şarkıcıya bir takipçisi şu ifadeleri kullandı: “coverını yapmadığın bir sabah ezanı kaldı.” Yazınca ünlü şarkıcı Zeynep Bastık ise o sözleri söyleyen kişinin videosunu remiks yapıp “dinleme kardeşim” yazarak tepki gösterdi. Yaptığı coverlar dışında kıyafeti ile de gündeme gelmeye devam ediyor.

32

İç çamaşırı ile verdiği pozlar olay oldu

Zeynep Bastık geçtiğimiz günlerde yatak odasında çekmiş olduğu pozlarını paylaşmış ve bu pozları ile de gündem olmayı başarmıştı. Ünlü şarkıcı Zeynep Bastık şimdi de iç çamaşırı ile paylaşım yaptı. Zeynep Bastık’ın o paylaşımı sosyal medya hesabındaki takipçilerini ikiye böldü. Ünlü şarkıcının paylaşımına şu yorumlar geldi: “Neden külot ile resim?, Başka kıyafetin yok mu?, seni seviyorum. Güzey Zeynom” gibi yorumlar geldi. Kötü yorumlar gelince ünlü şarkıcı o paylaşımının yorum kısmını kapatarak gelen yorumları görmemeyi tercih etti. Felaket şarkısı ile yaptığı cover ile yükselen Zeynep Bastık müzik çalışmalarına tam gaz devam etmektedir. Her yaptığı coverla başarılara imza atan ünlü şarkıcı Zeynep Bastık sosyal medya hesabı üzerinden 2.1 milyon takipçiye sahiptir. Paylaşımları ile hem sevenlerini hem de sevmeyenlerini ikiye bölen ünlü şarkıcı Zeynep Bastık bazı kişileri tiye almamaya devam ediyor.

52

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat