Magazin

Seda Sayan’ın kayınvalidesi Hicran ile yaptığı paylaşıma Ali Erkazan’dan şok eden yorum! Küfürleri yağdırdı

Kendisinden 25 yaş küçük Çağlar Ökten ile 7. kez evlenerek herkesi şaşkına çeviren Seda Sayan, geçtiğimiz günlerde kayınvalidesi ile keyifli anlarını sosyal medya hesabında paylaşmıştı. Kayınvalidesi için ‘’Hicoşum’’ diyen ünlü türkücüye birçok kullanıcıdan tepki gelirken usta oyuncu Ali Erkazan’dan küfürlü bir yorum geldi. İşte, Ali Erkazan’ın Seda Sayan’ın paylaşımına yaptığı o küfürlü yoruma dair merak edilen tüm detaylar.

Geçtiğimiz aylarda kendisinden 25 yaş küçük sevgilisi Çağlar Ökten ile 7. evliliğini yaparak herkesi şaşkına çevirmeyi başaran Seda Sayan, geçtiğimiz günlerde eşinin sahne aldığı mekana gitmişti. Eşinin kayınvalidesiyle dans edip eğlendiği görüntüleri sosyal medya hesabında paylaşan ünlü isim, kısa sürede platformların en çok konuşulan konularından biri oldu.

Kayınvalidesi ile sık sık paylaşım yapmaya başlayan Seda Sayan, birçok kullanıcıdan tepki çekmeyi başarırken en ağır yorumu oyuncu Ali Erkazan’dan aldı.  Erkazan, Seda Sayan’ın kayınvalidesiyle paylaştığı o görüntüye dair küfürlü bir cevap verdi. İşte, usta oyuncu Ali Erkazan’ın Seda Sayan ve kayınvalidesinin keyifli videosuna yaptığı o küfürlü yoruma dair merak edilen tüm detaylar.

Usta oyuncu Ali Erkazan’ın Seda Sayan için ettiği o küfür milyonların ağzını açık bıraktı!

59 yaşındaki Seda Sayan, kendisinden 25 yaş küçük sevgilisi Çağlar Ökten ile geçtiğimiz aylarda dünya evine girerek adından söz ettirmeyi başarmıştı. Şimdilerde gittiği her yerden kayınvalidesi ile paylaşım yaptığı bilinen ünlü isim, eşinin şarkı söylediği mekana giderek Hicran Ökten ile bir video paylaşmıştı.

Videoda Seda Sayan’ın kayınvalidesi için ‘’Hicoşum’’ demesi tepki çekerken Ali Erkazan tarafından yapılan küfürlü yorum ağızları açık bıraktı. Usta oyuncu, Seda Sayan’ın kayınvalidesiyle paylaştığı o gönderiye ‘’S… Git hayatımızdan!’’ yorumunu yaptı. Şimdilerde milyonlarca magazin sever, konuya dair Seda Sayan ve Çağlar Ökten’den gelecek net açıklamaları dört gözle beklemeye başladı.

seda sayan

Ali Erkazan’ın Seda Sayan’ın paylaşımı için ettiği o küfür sosyal medyayı adeta salladı!

Ekranlarda olduğu kadar sosyal medyada da yoğun bir hayran kitlesine sahip olduğu bilinen usta oyuncu Ali Erkazan, şimdilerde Seda Sayan’ın kayınvalidesiyle paylaştığı o videoya karşı küfürlü bir yorum yaparak herkesi şaşkına çevirdi. Birçok kullanıcı, ‘’Size yakışmadı!’’ ifadelerini kullanarak Erkazan’a tepki gösterdi. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, Seda Sayan’ın bu şok sözlere nasıl bir cevap vereceğini dört gözle beklemeye başladı.

seda sayan kayinvalidesi hicran exi yhhA cover.jpg

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat