Magazin

Selin Ciğerci boşanma aşamasındaki eşi Gökhan Çıra’ya böyle nispet yaptı! Bikinili pozlarıyla resmen pişman etti

Selin Ciğerci ayrılık kararını açıklamasının ardından sosyal medya hesabından yaptığı bikinili paylaşımları ile adeta nispet yaptı.

Son zamanlarda magazin gündeminin en çok konuşulan isimlerinden birisi olan Selin Ciğerci yaptıklarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Gökhan Çıra ile olan evliliğinde işler bir türlü istediği gibi olmayan Selin Ciğerci şimdilerde ayrılık için gün sayıyor.

Uzun yıllardır Gökhan Çıra ile birlikte olan Selin Ciğerci geçtiğimiz kış ayında evliliğini bitime kararı almıştı. İkili anlaşamadıkları için boşandıklarını ancak arkadaş olarak ilişkilerine daima devam edeceklerini açıklamışlardı. Ayrıldıktan sonra da görüşen ikili ayrılığa uzun süre dayanamadıkları için geçtiğimiz Mayıs ayında sürpriz bir şekilde yeniden evlenmişlerdi. Çiftin mutluluğu uzun sürmedi ve ayrılık kararı aldılar.

Selin Ciğerci İhaneti mi Öğrendi!

selin2

Selin Ciğerci geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklamada bulunarak ayrılık kararı aldıklarını ve bu kararlarına saygı duyulmasını beklediklerini istedi. Gökhan Çıra’da bu süreç içerisinde karşı açıklama yaparak boşanacaklarını açıklamıştı. Selin Ciğerci’nin bu kararının ardından dedikodu iddiaları konuşulmaya başlandı. İddialara göre birlikte katıldıkları bir doğum günü partisinde Gökhan Çıra’nın sosyal medya fenomenlerinden birisiyle yakınlaştığı, bakışmalarının herkes tarafından görüldüğü ve ardından da mesaj attığı konuşuldu. Mesajların deşifre olmasından sonra evliliği ikinci kez bitiren nedenin ihanet iddiaları olduğu ortaya çıkmış oldu. Taraflar konular hakkında açıklama yapmamayı tercih etti.

Selin Ciğerci Bikinili Görüntüleriyle Nefesleri Kesti!

selin3

Selin Ciğerci şimdilerde ayrılık öncesinde enerji topluyor. Tatil yapan Selin Ciğerci bu süreç içerisinde sosyal medya hesabından paylaşım yapmaya devam ediyor. Selin Ciğerci’nin bikinili olarak yapmış olduğu paylaşımları bu noktada nefesleri de kesti. Leopar bikinili görüntüleri vücudunun ne kadar fit olduğunu bir kez daha ortaya koydu. Ayrılık kararı sonrasında yaptığı cesur paylaşımlarla Gökhan Çıra’ya nispet yaptığı yönünde yorumlandı.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat