Magazin

Serap Paköz’ün estetikten tanıyamıyor! Son halini görenin ağzı açık bakıyor “20 yaşına geri dönmüş”

Ünlü sunucu Serap Paköz son zamanlarda geçirdiği bir dizi estetik operasyonların ardından büyük şaşkınlığa neden oldu ve ağızları açık bıraktı.

Magazin dünyasında son dönemlerde pek çok isim yaptırmış oldukları estetik operasyonlarla gündeme gelmeye devam ediyor. Estetik operasyon denildiği zaman sosya emdya hesaplarında da çekinmeden paylaşım yapan Seda Sayan geliyor. Seda Sayan yüz gerdirme, gıdı aldırma, botoks ve dolgu gibi pek çok operasyon geçirmişti.

Seda Sayan’dan sonra köklü bir değişiklik geçiren ve estetik operasyonlarla başka biri haline gelen ünlü isimlerden birisi de ünlü sunucu Serap Paköz oldu. Serap Paköz’ün estetik operasyonlarının tamamını Seda Sayan’ın yıllardır gittiği doktorunda yaptırdığı öğrenildi.

Serap Paköz Kendini Baştan Yarattı

serap2

Hazırladığı yaşama dair programlarla dikkat çeken Serap Paköz, yaşı ilerledikçe yüzünde bazı deformasyonlar yaşamaya başladı. Bu durumdan rahatsız olan ünlü sunucunun önce dolgu ve botoks gibi ufak dokunuşlar yaptırdığı öğrenilmişti. Son zamanlarda küçük müdahalelerin yeterli olmadığını düşünmesinin ardından köklü bir estetik operasyon geçirmeye karar verdi. Yakın arkadaşı Seda Sayan’ın tavsiye etmesi üzerine doktoruna giderek arka arkaya operasyonlar düzenledi.

Serap Paköz’de geçirdiği estetik operasyonları saklamayı tercih etmeyen isimler arasında yer alıyor. İyileşmeye başladıktan sonra konu hakkında açıklamalarda bulunmuştu. Seda Sayan’ın doktoru ile kendisi için konuştuğunu ve doktorla görüştüğünü belirtti. Yapılan görüşmelerden sonra içine sinen bir konuşma ile operasyonları geçirmeye çalıştığını duyurdu.

Son Halini Görenler Gözlerine İnanamadı!

serap3

Serap Paköz ameliyatlardan sonra da geçirdiği operasyonlu görüntüsünü sosyal medya hesabından paylaştı. Paylaşımı sonrasında pek çok kişinin ilgisini çekti. Son günlerde geçirdiği operasyonların izlerinin de geçmesi dikkat çekti. Ünlü sunucunun çok gençleştiği görüldü. Görenler gözlerine inanamadı. Bu görüntüsü pek çok takipçisi tarafından beğenilmedi. Ünlü sunucunun giderek çocuklaştığı ve bu sebepten dolayı estetik operasyonlarını abarttığı konuşuluyor. Televizyonda da sunucuyu görenler gözlerine inanamadılar.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat