Magazin

Serel Yereli o pozlarla Aleyna Tilki’ye meydan okudu! İç çamaşırlı poz vermekte moda oldu

Son zamanlarda şarkıcılık ve oyunculuk  çalışmalarıyla gündeme gelen Serel Yereli son zamanlarda iddialı paylaşımlarıyla da gündemden düşmüyor.

Instagram uygulamasında aktif olan ve 100 binlerce takipçisi bulunan Serel Yereli cesur pozlarını bir yenisini daha ekledi. Instagram uygulamasını çok sık kullanan bu ünlü her anını takipçileri ile paylaşıyor. Bikinili pozlarıyla yürekleri ağza getiren Serel Yereli pozlarını paylaşmaya devam ediyor.

WhatsApp Image 2022 08 03 at 00.30.44

Serel Yereli cesur pozlarıyla gündemi sarsıyor

Oyunculuk ve şarkıcılık gündemi dışında cesur pozlar ile gündeme gelen Serel Yereli magazin gündeminden düşmüyor. 27 yaşındaki güzel oyuncu vermiş olduğu pozlarla Aleyna Tilki’ye adeta rakip haline geldi. Serel Yereli’nin iç çamaşırlarıyla çimlere uzanarak verdiği poz binlerce beğeni aldı. Bikinili poz denilince akla gelen Aleyna Tilki’yi solladı. Bodrum Masalı adlı dizide aldığı rol ile ünlenen Seral Yereli’nin iç çamaşırlarıyla verdiği pozlar beğeni patlaması yaşıyor. Serel Yereli’nin oyunculukla başladığı kariyerini son zamanlarda müziğe yönlendirmiştir. Uzun zamandır İngiltere’de yaşayan güzel oyuncu Türkiye’de hala gündemdeki yerini koruyor.

WhatsApp Image 2022 08 03 at 00.30.35

Serel Yereli’nin pozları olay yarattı

Ünlü oyuncu ve şarkıcı Serel Yereli cesur sosyal medya pozlarıyla gündemdeki yerini koruyor. Uzun zamandır İngiltere’de yaşayan Serel Yereli ailesini görebilmek ve tatil keyfi yaşamak için İzmir’e geldi.

Yapmış olduğu paylaşımlar ile adından sık sık söz ettiren Serel Yereli cesur pozları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmakta. Serel Yereli’nin pembe bikinisi ile attığı hikaye kısa süre içerisinde sosyal medyada gündem haline geldi. Serel Yereli bikinisi ve muhteşem fiziği ile herkesin gözünü kamaştırıyor. Son zamanların hem şarkı hem de oyunculuk alanında popüler isimlerinden biri olan instagram fenomeni Serel Yereli cesur pozlarını peş peşe sevenleriyle paylaşıyor. Geçtiğimiz günler içerisinde mini elbisesi ile adından söz ettiren Serel Yereli bu defa göz kamaştıran sütyeniyle poz verdi. Aleyna Tilki’nin bikinili pozlarının ardından Serel Yereli’de adeta karşılık verdi. İki ünlü şarkıcı ve fenomen göz çarpıcı fizikleri ile beğeni yağmuruna tutuldu.

WhatsApp Image 2022 08 03 at 00.30.18

 

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat