Magazin

Sevda Erginci hayatının şokunu yaşadı! Seni Kalbime Sakladım dizisinin final yaptığını öğrenince tepkisi olay oldu

Ünlü oyuncu Sevda Erginci alışveriş merkezi çıkışında aldığı haberle yıkıldı. Dizisinin final yaptığını öğrenmesi üzerine şaşkınlık yaşadı.

TRT ekranlarında yayınlanan Seni Kalbime Sakladım isimli romantik komedi tadındaki dizi büyük bir merakla ve hevesle bekleniyordu. Dizinin başrollerini güzel oyuncu Sevda Erginci ile yakışıklı oyuncu Ekin Mert Daymaz paylaşıyordu. Merakla beklenen dizinin ilk bölümü geçtiğimiz Haziran ayında yayınlanmış ve kendisine kısa sürede bir izleyici kitlesi edinmeyi başarmıştı.

Seni Kalbime Sakladım dizisinin yönetmenliğini ise Şenol Sönmez yapıyordu. Senaryosu da oldukça beğenilirken yaz aylarında izleyici için yeni bir soluk olduğu düşünülmüştü. Ancak kötü bir sürprizin yaşandığı öğrenildi. Yeni bölümüm 11 Ağustos tarihinde yayınlanması beklenirken dizinin müdavimlerine beklenmedik kötü haber geldi.

 Sevda Erginci Dizisinin Final Yapacağını Öğrendi!

sevda2

Dizinin başrol oyuncusu olan Sevda Erginci geçtiğimiz günlerde Nişantaşı’nda bulunan bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Ünlü oyuncunun çıkışta bir hayli üzgün ve şaşkın olduğu öğrenildi. Basın mensuplarını görünce konuşmak isteyen güzel oyuncu ‘Dizinin final yapacağını öğrendim. Tam olarak beş dakika önce haber geldi. Bu konuda gerçekten çok şaşkınım ve durumu anlamaya çalışıyorum. Bu konu hakkında lütfen bana daha fazla soru sormayın daha sonra konuşuruz’ diyerek üzgün olduğunu dile getirdi.

Dizinin Final Kararı Çok Şaşırttı!

Dizinin gelecek hafta yayınlanan 7. Bölümü ile birlikte ekran macerasına son vermesi bekleniyor. Bu süreçte birkaç gün önce yine Nişantaşı’nda görüntülenen diğer başrol oyuncusu Ekin Mert Daymaz dizisi hakkında konuşmuştu.

Oldukça neşeli ve mutlu olduğu görülen yakışıklı oyuncu mutluluğunun sebebi olarak ‘Dizinin reytinglerinin çok iyi gittiğini görüyoruz. İşimde mutluyum. Ekran başında da yaptığımız işlerin beğenildiğini görünce daha mutlu oluyoruz ve bu durum dışarı da yansıyor’ dedi. Sevda Erginci romantik komedi alanında yaptığı ilk iş olduğu için çok mutlu olduğunu dile getirmişti ancak ortaya çıkan sonuç hüsran yarattı.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat