Magazin

Şeyma Subaşı Meedo ile bebek için mi barıştı! Her yer bu haberle çalkalanıyor, daha önce bebeğini kaybeden Şeyma Subaşı yeniden mi hamile?

Şeyma Subaşı ve Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi ile bebek için mi barıştı? Bebeğini düşürdüğü haberi ile ortalığı birbirine katan Şeyma Subaşı tekrardan mı hamile?

Şeyma Subaşı ve Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi  bebek için mi barıştı? Acun Ilıcalı ile boşandıktan sonra sansasyonel hayatını  gençlerin  gözüne sokarcasına yaşayan Şeyma Subaşı’nın Mısırlı sevgili Mohammed Alsaloussi ile birlikte yaşamış olduğu enteresan hayat pes artık dedirtti. İkilinin yaşamış olduğu çarpık ilişkiden bir çocuk mu meydana gelecek? İşte tüm detayları ile haberimizin devamında sizlerle

gggg

Şeyma Subaşı hamile mi?

Şeyma Subaşının hamilelik iddiası sonrasında Mohammed Alsaloussi ile barışması ile ilgili sosyal medya üzerinden “ Acun Ilıcalı’ya uyguladığı taktik” şeklinde yorumlar geldi. Evlilik hazırlığındayken ayrıldığı sevgilisi Meedo  ile tekrar birleştiği öğrenilen Şeyma Subaşı yeni bir iddia ile gündeme geldi. Acun Ilıcalı ile olan ilişkisiyle adını duyurmuş olan ve daha sonrasında ise evlenip boşanan Şeyma Subaşı’nın bu çarpık aşk hayatı mideleri bulandırmaya devam ediyor. Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile tekrar barışan ve bunu Instagram üzerinden insanların gözüne sokarcasına yaşayan Şeyma Subaşı hamile mi? soruları akıllara gelmeye başladı. Daha önceleri iste bebeğini stresten düşürmüş olan Şeyma Subaşı’nın bu  kez aynı durumu yaşamamak için bebeği gizli tuttuğu söyleniyor.

ll

Şeyma Subaşı’nın bebeğinin babası kim?

Geçtiğimiz aylarda sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile ayrılmış olan Şeyma Subaşı Mısırlı sevgilisi ile tekrardan barıştığı haberlerini ise Instagram üzerinden kendi duyurmuştu. Şeyma Subaşı 2 Temmuz 1990’da Samsun’da doğdu. Bir dönem popüler olan ‘Var mısın, yok musun?’ yarışmasına katılmış olan Şeyma Subaşı son olarak TV programcısı Acun Ilıcalı ile evlenip ayrılmıştı. Acun ile evliliklerinden bir kızları bulunan Şeyma Subaşı tekrar hamile mi? Bebeğin babası kim?  Bebeğin babasının bir ayrılıp bir barıştıkları Mohammed Alsaloussi olduğunu düşünülmektedir. Şeyma Subaşı ise daha önceden bir bebeğini kaybettiği için şimdiler de bebek hakkında tek bir kelime dahi etmemektedir.

jjjj

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat