Magazin

Sihirli Annem Firuze ablaya bakın çabuk! Süeda Çil değişimiyle herkesi dumur etti bu ne güzellik sultanım

Sihirli Annem dizisinde hayat verdiği Firuze abla karakteriyle hala magazin gündeminde sıklıkla konuşulmaya devam edilen Süeda Çil, son haliyle görenleri şaşkına çevirdi. Önemli bir imaj değişikliğine giden ve doğal güzelliğinden hiçbir şey kaybetmediği görülen ünlü ismin yeni haliyle paylaştığı o pozlara beğeni yağdı. İşte, Sihirli Annem’in Firuze ablası Süeda Çil’in herkesi şok eden son haline dair merak edilen tüm detaylar.

Ekranlara geldiği dönemde küçük büyük tüm televizyon severler tarafından merakla takip edilen Sihirli Annem, şimdilerde projede yer alan oyuncuların son halleriyle de magazin gündeminde sıklıkla konuşulmaya devam ediyordu. Özellikle dizide Firuze abla karakteriyle hafızalara kazınan Süeda Çil, son haliyle herkesi dumura uğratmayı başardı.

Türk televizyonlarının en uzun soluklu dizisinde en masum karakterlerden Firuze ablaya hayat veren Süeda Çil, sosyal medya paylaşımlarıyla herkesi şaşkına çevirdi. Şimdilerde 53 yaşında olduğu bilinen ünlü isim, resmen yıllara meydan okuduğunu da kanıtladı. İşte, Sihirli Annem’in Firuze ablası Süeda Çil’in son haline dair merak edilen tüm detaylar.

Süeda Çil yeni imajıyla görenlerin ağzını açık bıraktı!

Yer aldığı Kaygısızlar, Üzgünüm Leyla, Selena, Hepsi 1 ve Benim Annem Bir Melek gibi projelerle adından sıklıkla söz ettirmeyi başaran Süeda Çil, asıl şöhretini Sihirli Annem dizisinde hayat verdiği Firuze abla karakteriyle kazanmıştı.

Milyonlarca televizyon severin aklında yer eden başarılı oyuncu, şimdilerde sosyal medya paylaşımlarıyla akıllara durgunluk verdi. 53 yaşına geldiği bilinen ünlü isim, resmen yaşını göstermediğini ve hala gençlere taş çıkartacağını kanıtladı. Ayrıca Süeda Çil takipçilerini en çok şaşırtan değişimi ise ünlü ismin saçlarını kısacık kestirerek imaj değişikliğine gitmesi oldu.

640xauto 2

Sosyal medya Süeda Çil’in paylaşımlarıyla adeta sallandı!

Şimdilerde ekranlardan uzak bir yaşantı sürdürüyor olsa da sosyal medya hesabından binlerce takipçisine paylaşımlar yapmaya devam eden Süeda Çil, yeni imajı ve farklı halleriyle platformları adeta sallamayı başardı. Birçok kullanıcı, ünlü oyuncunun yeni halini çok beğendiklerini ifade ederken bazıları da Çil’in oyunculuk kariyerine mutlaka geri dönmesi gerektiğini belirttiler. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, ünlü isimden gelecek yeni paylaşımları dört gözle beklemeye başladı.640xauto 1

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat