Magazin

Son Yaz Hafsanur Sancaktutan yeni bomba diziyle dönüyor! Güzelliğiyle herkesi etkilemişti şimdi projeyle fırtına gibi esecek

Son Yaz dizisinde oyunculuk kariyerini bir adım daha ileri taşıyan Hafsanur Sancaktutan yeni projesi ile sevenlerini heyecanlandırmaya hazırlanıyor.

Ekranların en çok dikkat çeken dizilerinden birisi olan Son Yaz dizisi final yapmasının ardından hala izleyicileri arasında konuşulmaya devam ediyor. Dizinin güzel oyuncularından Hafsanur Sancaktutan’ın oyunculuk kariyeri için de son derece önemli olduğu dile getiriliyor. Genç oyuncunun oyunculuk kariyerinde büyük bir sıçrama gerçekleştirdiği biliniyor.

Dizide Hafsanur Sancaktutan, Akgün karakterine hayat veren Alperen Duymaz ile dizide güzel bir performans göstermişti. Güzel oyuncu yağmur karakterine başarılı bir şekilde hayat verdiği için izleyici tarafından da çok sevilmişti.

Hafsanur Sancaktutan Yeni Projesiyle Konuşuluyor!

hafsanur2

Disney Plus platformu için çekilen Dünyayla Benim Aramda isimli dizide yer aldığı öğrenidi. Dizinin başrollerini Demet Özdemir ve Buğra Gülsoy paylaşıyor. Genç oyuncu şimdiden ses getiren bir dizide olmasını bir önceki projesinde başarılı olması ile alakalı olduğunu gündeme getirmeye başladı.

Son Yaz dizisi beklenmedik bir şekilde final kararı almış ve genç oyuncuyu ekranda daha fazla görmek isteyen sevenleri bu durumda büyük hayal kırıklığı yaşamışlardı. Hafsanur Sancaktutan bu süreçte kariyer basamaklarını da hızlı hızlı tırmanmaya devam ediyor. Yağmur ve Akgün’ün hikayesi izleyiciler tarafından çok sevilmiş ancak hikayenin yarım kalması üzmüştü. Şimdilerde güzel oyuncu sevenlerinin yüzünü güldürdü ve Dünyayla Benim Aramda isimli dijital platform dizisinde ekranlara geleceği öğrenildi.

Hafsanur Sancaktutan’ın Yeni Performansı Merak Ediliyor

Güzel oyuncu, oyunculuk kariyerine ilk olarak Gülperi dizisi ile başlamıştı. Ardından 16 bölüm boyunca ekranlarda yer alan Aşk Ağlatır isimli dizide başrol oynamıştı. Ardından Son Yaz dizisinde oyunculuğunu bir kez daha kanıtlayan güzel oyuncunun şimdilerde kariyerinde büyük bir sıçrama yaşadığı ve Disney Plus dijital platformu için kamera karşısına geçtiği öğrenildi. Güzel oyuncunun yeni projesinde nasıl bir karakter canlandıracağı ve performansı şimdiden merak konusu oldu.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat