Magazin

Songül Karlı’nın minik oğlu delikanlı oldu! Annesine hep bir yerlerin konuşuluyor diyen Efe Furkan’a bakın şimdi kocaman oldu

Seslendirdiği şarkılarla Türk Halk Müziği’nin efsane isimlerinden biri haline gelen Songül Karlı, şimdilerde oğlu Efe Furkan’ın değişimiyle de adından söz ettirmeyi başardı. Milyonlarca kişi, Efe’nin gittikçe annesine benzediğini ifade ederken oldukça yakışıklı olduğundan da dem vurdular. İşte, Songül Karlı’nın kameralardan uzak büyütmeye çalıştığı oğlu Efe Furkan’ın son haline dair merak edilen tüm detaylar.

Yıllar önce sunuculuğunu yaptığı izdivaç programlarıyla bir anda milyonların gönlünü kazanmayı başaran Songül Karlı, şimdilerde farklı konularla magazin gündemini karıştırmaya devam ediyordu. Bir süredir ekranlardan uzak bir yaşantı sürdüğü bilinen ünlü isim, şimdilerde cesur sosyal medya paylaşımlarıyla adından sıklıkla söz ettirmeyi başarıyordu.

Yaptırdığı estetik operasyonlarla da milyonların merceğinde yer almayı başaran ünlü isim, 2005 yılında hayatını birleştirdiği Baykal Gümüş’ten Efe Furkan adını verdiği oğlunu da kucağına almıştı. Her zaman küçük halleriyle görmeye alışık olduğumuz Efe, şimdilerde yeni haliyle herkesi şaşkına çevirmeyi başardı. İşte, Songül Karlı’nın oğlu Efe Furkan’ın yıllar içerisinde yaşadığı değişime dair merak edilen tüm detaylar.

Songül Karlı’nın oğlu Efe Furkan son haliyle görenlerin ağzını açık bıraktı!

Seslendirdiği şarkıların yanı sıra sunuculuğunu yaptığı programlarla da adından söz ettirmeyi başaran Songül Karlı, şimdilerde oğlu Efe Furkan’ın son haliyle de herkesi şaşkına çevirmeye devam ediyordu. Bir hayli büyüdüğü görülen Efe, şimdilerde annesinin boyuna ulaştı.

Geçtiğimiz günlerde oğlunun doğum gününü kutlamak için arkadaşı ve oğluyla birlikte bir mekana giden Songül Karlı, çıkışta kameralara yakalanmıştı. Genellikle küçük haliyle tanınan Efe Furkan, bir anda muhabirlerin ilgi odağı oldu. Şimdilerde 17 yaşında olduğu bilinen yakışıklı isim, görenleri kendisine hayran bıraktırmayı da başardı.

5d835cee554284219055999d

Sosyal medya Songül Karlı’nın oğlu Efe Furkan’ın son haliyle adeta sallandı!

Ekranlarda olduğu kadar sosyal medyada da yoğun bir hayran kitlesine sahip olduğu bilinen Songül Karlı, şimdilerde oğlu Efe Furkan’ın son haliyle adeta platformları sallamayı başardı. Birçok kullanıcı, Efe’nin yakışıklılığı karşısında şaşkına döndüklerini ifade ederken annesine çok benzediği konusunda da yorumlar yaptılar. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, Songül Karlı’nın oğlu Efe Furkan ile paylaşacağı yeni gönderileri dört gözle beklemeye başladı.

5d847e4fbf21442b8c6ab3e1

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat