Magazin

Şoray Uzun’un herkesten sakladığı eşi! Görenler hayrete düşüyor, bir çift bu kadar yakışır

Ünlü oyuncu Şoray Uzun’un herkesten saklamış olduğu eşi. Görenleri ise hayrete düşürüyor. Eşi ve Şoray Uzun birbirlerine yakışması ile gündeme geldiler.

Ünlü oyuncu Şoray Uzun 24 yıllık eşinin fotoğraflarını paylaştı ve eşini ilk kez görenler ise şaşkınlıklarını gizleyemedi. Oyuncu ve sunucu olan Şoray Uzun 1998 yılında dünya evine girmiş olduğu eşi ve ikinci çocuğunun annesi Elçin Uzun ile evliliklerin 24. Yılını sosyal medya hesabı üzerinden fotoğraflarını paylaştı. Şoray Uzun’un eşini ilk kez görenler şaşkınlığını gizlemedi.

Şoray Uzun kimdir?

Şoray Uzun 9 Haziran 1967 yılında doğmuştur. Türk sunucu, senarist, yönetmen ve oyuncudur. Seksenler dizisinde ‘Ahmet’ rolü ile tanınır. Ailesi Muhacir olarak 1974 yılında Adana’ya yerleşmiştirler. İlk orta ve lise öğrenimini ise Adana şehrinde tamamlamıştır. Değişik dizi ve filmlerde önemli roller alıp başarı ile tamamlamıştır. Şimdilerde ise halen televizyon programı sunuculuğu yapmaktadır. 2012 ve 2022 yılları arasında TRT 1’de yayınlanmış olan Seksenler dizisinde ‘Ahmet’ rolü ile ünlenmiştir. Ayrıca 2013’te ise Cevap Soruda isimli yarışma programında sunuculuk yapmıştır. Kendisi Ersen ve Dadaşların 1988 yılında çıkardığı albümde yer alan Bekle Sevgilim Yaz Gelir şarkısına çekilen klipte yer almıştır. 1998 yılında ise eşi Elçin Uzun ile hayatını birleştirip bu evlilikten 3 erkek çocuk meydana gelmiştir.

WhatsApp Image 2022 08 03 at 00.28.20

Ünlü sunucu ve oyuncu Şoray Uzun’un eşi görenleri şaşırttı

Seksenler, Kaygısızlar, Bizim Ev, Süt Kardeşler, Ruhsar ve Çocuklar Duymasın gibi unutulmaz baş yapıtlarda oynamış olduğu rollerle hafızalara kazınmış olan 55 yaşındaki oyuncu ve sunucu Şoray Uzun, eşi Elçin Uzun ile evliliğinin 24.  yılını sosyal medya hesabı üzerinden kutladı. Şoray Uzun evlilik yıl dönümünde eşi ile birlikte çekilen bir fotoğraf paylaşarak eşine olan aşkını takipçileri ile paylaştı. Tüm aşklarını gözler önüne serdi. Şoray Uzun paylaşımına ise şu yorumu düştü. “24 yıl olmuş. Neredeyse çeyrek asır. Bir ömür. Bu 24 yıl için sana minnettarım. Ömür boyunca böyle yan yana ve omuz omuza. Aşkla” notlarını düştü.

WhatsApp Image 2022 08 03 at 00.28.15

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat