Gündem

Şortunun düğmesini açıp dans etti! Çılgın dondurmacının çılgın müşterisi herkesi eritti “Ar kalmamış”

Çılgın Dondurmacı yine tüm dikkatleri üzerine çekti. Çılgın müşterisiyle dans eden dondurmacı, ortalığı karıştırdı. Gündemden düşmeyen Çılgın Dondurmacı, bu sefer başka bir müşterisiyle dans etti.

Sosyal medya hesabında sık sık dans videoları paylaşan Çılgın Dondurmacı, yine ortalığı karıştırdı. Dondurma dükkanına gelen bir müşterisiyle dans eden dondurmacı, eleştirileri yanıtsız bıraktı ve paylaşıma devam etti. Kendine özgü dans hareketleriyle geniş bir takipçi kitlesine ulaşan Çılgın Dondurmacı, dans şovlarına hız kesmeden devam ediyor. Çevredekilerin de ağzını açık bırakan o müşterisiyle öyle bir dans etti ki, video kısa süre içinde gündemde yerini aldı. Yorumlarda beğeniler ve eleştiriler havada uçuştu. Çılgın Dondurmacı yine gelen eleştirileri yanıtsız bıraktı. İşte haberin merak edilen detayları…

Çılgın Dondurmacı’nın çılgın müşterisi

Sosyal medya hesabında “Kalbimsin” aslı şarkıda dans videoları çekip, paylaşan Çılgın Dondurmacı, yine gündemi alt üst etti. Görenlerin ağzını açık bırakan danslara imza atan dondurmacı, müşterileriyle dans etmeye devam ediyor. Sosyal medya hesabında “Çılgın Dondurmacının çılgın hayranı” isimli videosuyla gündeme damgasını vuran dondurmacıya yine tepkiler gecikmedi. Gündemde sık sık tepkilerin hedefinde olan Çılgın Dondurmacı, sosyal medya hesabında paylaşımlarına devam ediyor.

Son paylaşımında da bir kadın müşterisiyle dans eden Çılgın Dondurmacı, eleştirilerin hedefinde kaldı. Paylaşımındaki dans şovuyla kısa süre içinde gündemde yerini alan dondurmacı, beğeniler ile eleştirileri bir arada aldı. Görenlerin ağzını açık bırakan o dansa binlerce kişi yorumda bulundu. Şortunun düğmelerini açık bırakan müşteri de dikkatlerden kaçmadı.

Tepkilere cevap vermedi

Gündemde sık sık tepkilerin ortasında kalan Çılgın Dondurmacı, gelen bu tepkileri yanıtsız bırakmaya devam ediyor. Sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan Çılgın Dondurmacı, şimdi de başka bir müşterisiyle “Kalbimsin” isimli şarkıda dans etti. Çevredekileri bile durdurup izlettiren bu dans şovu sosyal medya gündeminde de hızlı bir şekilde yerini aldı. Gündemde uzun süre duran bu dans şovuna beğeniler ve tepkiler bir arada geldi. Çılgın Dondurmacı bu tepkileri yanıtsız bıraktı.

image 12

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat