Magazin

Söz dizisinin yıldızı Berk Ali Çatal asker oldu! Ünlü oyuncunun askerlik yeri bakın nereye çıktı

Söz dizisinin en sevilen isimleri arasında gösterilen Berk Ali Çatal, şimdilerde hayat verdiği Çolak’ın Oğlu karakterinin yanı sıra vatani görevini tamamlamak için askere gittiği haberleriyle de adından sıklıkla söz ettirmeyi başardı. Şimdilerde birliğinden ilk pozlarını da paylaşan başarılı oyuncu, askerlik yeriyle de herkesi şaşkına çevirdi. İşte, Berk Ali Çatal’ın yeni başlayan askerlik macerasına dair merak edilen tüm detaylar.

Televizyonların en sevilen dizilerinden biri olan Söz, sürükleyici hikayesinin yanı sıra oyuncu kadrosunda yer alan isimlerle de adından sıklıkla söz ettirmeyi başarıyordu. Yayınlandığı haftalarda reyting rekorlarında kimseye fırsat vermeyen dizide Berk Ali Çatal’ın kusursuz oyunculuk performansı da çok konuşulmuştu.

Söz dizisine 2017 – 2019 yıllarında dahil olarak ‘’Çolak’ın Oğlu’’ karakteriyle hafızalara kazınmayı başaran Berk Ali Çatal, şimdilerde vatani görevini tamamlamak için askere gittiğini açıkladı. Ayrıca birliğine teslim olduğu da bilinen yakışıklı oyuncu, şimdilerde Instagram’da paylaştığı askerlik pozlarıyla herkesin beğenisini kazandı. İşte, Söz dizisinde Çolak’ın Oğlu karakterine hayat veren Berk Ali Çatal’ın askere gittiğine dair ortaya çıkan haberlerin merak edilen tüm detayları.

Berk Ali Çatal’ın askerlik yeri belli oldu! Vatani görevinden ilk pozlarını paylaştı

Söz dizisine dahil oluşuyla milyonlarca kişinin taktirini kazanmayı başaran Berk Ali Çatal, şimdilerde vatani görevini tamamlamak için tecilini bozdurduğunu açıklamıştı. Askerlikten ilk pozlarını paylaşan ünlü isim, o görüntüleriyle hayranlarını adeta mest etti.

Vatani görevini yapabilmek için bedellik askerlikten yararlanan ünlü oyuncu, geçtiğimiz günlerde İstanbul Maltepe’deki birliğine teslim oldu. Bu haber, milyonlarca Berk Ali Çatal hayranını adeta sevince boğarken ünlü oyuncuya sosyal medya hesabı üzerinden ‘’Hayırlı Teskereler’’ mesajı yağdı.

Berk Ali Çatal kendisini ziyarete gelen ailesiyle askeriyede poz verdi!

Ekranlarda olduğu kadar sosyal medyada da adından sıklıkla söz ettirmeyi başaran Berk Ali Çatal, tek başına çekildiği fotoğrafların yanı sıra kendisini ziyarete gelen ailesiyle paylaştığı gönderilerle de platformları adeta çalkalamayı başardı. Birçok kullanıcı, ünlü oyuncuya iyi dileklerini iletirken asker kıyafetlerinin kendisine çok yakıştığını da belirtmeden geçmedi. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, genç yıldız Berk Ali Çatal tarafından paylaşılacak yeni gönderileri dört gözle beklemeye başladı.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat