Magazin

Şükran Ovalı-Caner Erkin çifti tatil sezonunu Alaçatı’da açtı

Şükran Ovalı-Caner Erkin çiftinin Alaçatı tatilinden renkli görüntüler...

Fatih Karagümrük’te forma giyen milli futbolcu Caner Erkin ile oyuncu eşi Şükran Ovalı, yaz sezonunu açtı. Ünlü çift tatil için Çeşme, Alaçatı’yı tercih etti. İşte, Şükran Ovalı-Caner Erkin çiftinin görüntülendiği o anlar…

2017 yılında İtalya’nın başkenti Roma’da evlenen Caner Erkin ve Şükran Ovalı, 2018 yılında Mihran Ela adını verdikleri kızlarını kucaklarına aldı. Yargı dizisinin Derya Savcı’sı güzel oyuncu Şükran Ovalı, özel hayatında oldukça mutlu olduğunu her defasında paylaşıyor. Yer aldığı tüm projelerde büyük başarılara imza atan ünlü oyuncu, evlilik hayatında ve annelikte ne kadar mutlu olduğunu verdiği bir dergi röportajında da anlatmıştı. Ünlü çift şu sıralar İzmir’in Çeşme ilçesine bağlı Alaçatı’da tatilin tadını çıkarıyor.

ALAÇATI’DA TATİL

Oyuncu Şükran Ovalı ile futbolcu eşi Caner Erkin, yaz sezonunu açtı. Çeşme Alaçatı’da bulunan evlerinde dinlenip, denizin tadını çıkarıyorlar. Alaçatı’nın en ünlü beach mekanlarından The Beach Of Momo’da görüntülenen çiftin el ele denize girdiği anlar objektiflere böyle yansıdı.

sukran ovali tatil 1

Keyiflerinin yerinde olduğu görülen çift, önce özel localarında sohbet etti. Öğleden sonra el ele tutuşarak denize girdi. Havanın rüzgarlı olması sebebiyle denize geç giren çiftin mutlu anları, çevredekilerin dikkatinden kaçmadı. Şükran Ovalı ve Caner Erkin, meraklı bakışlara aldırmadan rüzgara rağmen gülüşerek buz gibi suya girdiler. ünlü çiftin hayranları bu anları görünce ‘Liseli aşıklar gibi’ yorumunda bulundu. Ovalı, yaz tatili biter bitmez Yargı’nın yeni sezonu için çekimlere başlayacak.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat