Magazin

Survivor 2022 final tarihi belli oldu!

15 Ocak’ta yeni sezonu başlayan Survivor’ın final tarihini Acun Ilıcalı açtığı Instagram canlı yayınında açıkladı. 

6 ayı geçen süredir devam eden Survivor yarışmasının finali yaklaşıyor. Yarışmacılar ile Instagram üzerinden canlı yayın açan Acun Ilıcalı Survivor’ın 30 Haziran’da final yapacağını açıkladı. Geçtiğimiz yıllarda Acun Ilıcalı’nın Instagram hesabından Survivor yarışmacılarıyla açtığı canlı yayında izlenme rekoru kırılmıştı. Yayını anlık olarak 2 milyondan fazla kişi izlemiş ve çok ses getirmişti. Final tarihinin açıklandığı bu canlı yayını 600 binden fazla kullanıcı izledi.

Survivor’da şu anda Nagihan Karadere, Adem Kılıçcı, Nisa Bölükbaşı, Hikmet Tuğsuz, Ayşe Yüksel, Batuhan Karacakaya yarışıyor. Bu yarışmacılar arasından 2 kişi finalist olacak ve 30 Haziran Perşembe günü canlı yayındaki finalde yapılacak SMS oylaması ile birlikte şampiyon belli olacak.

Finalin İstanbul’da yapılması bekleniyor. Final TV8’den canlı yayınlanacak.

Survivor Biterken Masterchef Başlıyor

30 Haziran’da Survivor final yaparken MasterChef Türkiye’nin de yeni sezon tanıtımı yayınlandı. Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya’nın jüri koltuğunda oturduğu yemek yarışması 1 Temmuz itibariyle ekranlara gelecek.

Tv8’de yayınlanan MasterChef Türkiye 2018 yılında başlamıştı. Yayınlanmasıyla birlikte oldukça popüler olan program dört senedir seyirciyle buluşmaya devam ediyor.

MasterChef Türkiye Yeni Sezon Tanıtımı

MasterChef Türkiye Youtube kanalında aşağıdaki video ile 1 Temmuz 2022 Cuma itibariyle yarışmanın yeni sezonunun başlayacağı duyruldu.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat