Magazin

Survivor Batuhan dizi hayatına atılıyor! Rol alacağı dizi sonunda belli oldu, Acun artık arabayı vermese de olur

Survivor All Star yarı finalisti dizi hayatına atılıyor. Rol alacağı dizi ise sonunda belli oldu. Acun Ilıcalı artık arabayı vermese de olur.

Survivor Batuhan’ın rol alacağı dizi şimdiden belli oldu. TV8 programınıda Acun Ilıcalı’yı da hayatından çıkardı. O kanal ile el sıkıştı. Görenler ve duyanlar mosmor oluyor. Batuhan’ın yeni projesi “Yok Artık” dedirtiyor.

jjj

Survivor Batuhan’ın rol alacağı o dizi

Tv8 ekranlarının sevilerek izlenen yarışması Survivor yarışmasından bu sene 3.lük ile ayrılan Batuhan Karacakaya’nın yeni projesi belli oldu. Acun Ilıcalı’nın takip ettiği kanallardan biri ile el sıkıştı. Acun medya tarafından ekranlara gelmiş olan Survivor All Star yarışmasında kazanmış olduğu arabayı alamaması ile gündeme gelen Batuhan Karacakaya sosyal medya üzerinden ilk defa açıklamalarda bulundu. Demet Akalın’ın “Verdiler mi arabayı?” sorusuna Batuhan Karacakaya şu ifadelerle yanıt verdi. “yok abla bu benim şahsi arabam. Yok yani” açıklamalarında bulunmuştu. Ne şampiyon olmuş olan ne de kazandığı arabayı alamamış olan Batuhan Karacakaya’nın Acun Ilıcalı’ya darbeyi indirmiş olduğu konuşuluyor.

hh

Batuhan Karacakaya o kanal ile el sıkıştı

Survivor All Star yarışmasından sonra birçok dizi ile anılan ve hangi dizide olacağı merak konusu olan Batuhan Karacakaya’nın menajeri ise sosyal medya üzerinden Batuhan Karacakaya için şu sözleri söyledi: “Batuhan Karacakaya ülkemizde en iyi dizilerde rol almış başarılı bir oyuncudur. Kariyer basamaklarının en az her biri hala çok izlenen önceki projeleri kadar özel bir projeyi seçmek başarılı bir oyuncu için en önemli kriterlerden biri.” Sözlerini dile getirdi. Başrollerinde Onur Tuna, Hayal Köseoğlu, İsmail Hacıoğlu gibi ünlü isimlerin yer aldığı “Mahkum” dizisinde rol alacağı konuşulan Batuhan Karacakaya dizide ‘Avukat Safa’ karakteri için konuşma yaptığı duyuruldu. Survivor All Star yarışmasından sonra bir daha Survivor’a katılmayacağı bilinen Batuhan Karacakaya’nın o defteri tamamen kapattığı duyuruldu. Şimdiler de yeni dizisi için çalışmalara başlayan Batuhan Karacakaya’nın sevenleri bu habere çok sevindi.

hh

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat