Magazin

Survivor Batuhan’a araba vermediği söylenen Acun yemekteyiz’e paraları döktü! En büyük ödül verilecek

Acun Ilıcalı'nın Batuhan'a araba ödülünü vermediği konuşulurken Yemekteyiz programı için büyük ödül miktarını artırması tartışmalara neden oldu.

TV8 ekranlarında yayınlanan ve tartışmalı finali ile dikkat çeken Survivor yarışmasının etkileri hala devam ediyor. Yarışmanın tartışmalı isimlerinden birisi olan Batuhan Karacakaya, yarışma sırasında ayrımcılık yapıldığını ve hakkının yendiğini iddia etmişti. Bunun üzerine Acun Ilıcalı, Batuhan Karacakaya’nın bu konudaki iddialarının ardından sert açıklamalarda bulunarak, insan kayırıldığına yönelik suçlamaları reddetmişti.

Acun Ilıcalı ile Batuhan arasında ipler giderek gerilmişti. Survivor yarışması sırasında Batuhan’ın ödül oyununda kazanmış olduğu araba ödülünün kendisine verilmediğini açıklaması yeni bir tartışmanın fitilini ateşlemişti.

Acun Ilıcalı Araba Ödülünü Verecek mi?

Demet Akalın’ın Survivor yarışmasına yönelik yaptığı eleştirilerin ardından, genç yarışmacı Batuhan’ı desteklediğini her fırsatta göstermeye devam ediyor. Bu süreçte Batuhan’ın arabalı bir pozunun ardından arabayı alıp almadığını sorması dikkat çekmişti. Batuhan ise arabayı almadığını ‘Yok abla ya bu benim şahsi arabam’ diyerek vurgulamıştı.

Acun Ilıcalı konu hakkında herhangi bir açıklama yapmazken, araba ödülünü tartışmalı olduğu Batuhan’a verip vermeyeceği de merak konusu oldu.

Acun Ilıcalı Yemekteyiz için Kesenin Ağzını Açtı!

yemekteyiz2

TV8 ekranlarında yeni sezonda heyecanla beklenen Yemekteyiz programı için hazırlıkların başladığı öğrenildi. Yeni sezonda izleyiciyi heyecanlandırmak ve yarışmacılar arasındaki mücadeleyi artırmak için haftalık büyük ödül miktarının artırıldığı öğrenildi. Haftalık büyük ödülün 50 bin liraya çıkarıldığı öğrenildi.

Yemekteyiz programı bir dönem Acun Ilıcalı ile mahkemelik olan ancak sonrasında güçlerini birleştirme kararı alan Zuhal Topal tarafından sunuluyor. Yeni sezonda büyük ödülün artırılması yarışmacıları heyecanlandırdı. Büyük ödül miktarının artırılmasının ardından gündüz kuşağında şimdiye kadar verilen en büyük ödül olduğu öğrenildi. Acun Ilıcalı izlenme oranlarını yükseltmek için kesenin ağzını açtığı yönünde yorumlandı. Yemekteyiz yarışmasının ne zaman ekranlara geleceği henüz bilinmiyor ancak yeni sezonun Eylül ayında başlayacağı düşünülüyor.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat