Magazin

Survivor Hilmicem İntepe Hür dizisiyle ekranlara dönüyor! Gökhan Üsteğmen rolüyle reyting rekorları kıracak

Survivor'un en çok dikkat çeken yarışmacılarından Hilmicem İntepe yeni projesi ile nefesleri kesecek. Yeni projesinin reyting rekorları kırması bekleniyor.

Survivor pek çok kişi tarafından bir yarışmadan çok daha fazlası. Pek çok kişi yarışma sayesinde popülerlik elde ediyor. Bu süreçte bazıları hiç tanınmazken bazıları yarışma sayesinde popüler oluyor ve ardından kendilerine farklı bir yol çiziyorlar.

Survivor yarışmasında ünlü olan ve yarışma bittikten sonra da çeşitli projelerle ekranlara gelen Hilmicem yeni sezonda yeni projesi ile ekranlarda olmaya devam edeceğini duyurdu.

Hür isimli dizide yer alacak olan ünlü oyuncunun Eskişehir’de çekilecek olan dizide yer alacağı öğrenildi. Yeni dizi oldukça iddialı bir konu ile gelecek. Dizinin kadrosunda da birbirinden ünlü isimlerin olması bekleniyor.

Hilmicem Yeni Projesinde Gökhan Üsteğmen Olacak

hilmicem2

Hür dizisinin kadrosunun oluşturulması için bir süredir çalışmalar devam ediyordu. Bunun üzerine Survivor’un genç ve başarılı yarışmacılarından olan Hilmicem İntepe’de daha önce yer aldığı projelerinin yanı sıra şimdide yeni bir projede yer alması bekleniyor. Yakışıklı yarışmacı Hür isimli dizide Gökhan Üsteğmen rolüne hayat verecek.

Dizide başarılı ve hırslı bir savaş pilotunu canlandırması bekleniyor. Başrol oyuncusunun bu süreçte vücut ağırlığının tam 9 katı kadar yüksek bir ağırlıkta gerçekleştirilen 9g kuvvet testini başarıyla geçtiği öğrenildi. ES filmi tarafından yapımcılığının üstlenildiği dizinin dışında aynı yapım şirketinin ‘Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı’ senaryosu için hazırlıkların sürdüğü belirlendi.

Dizinin Kadrosu Heyecana Neden Oldu

Eskişehir’de çekilecek olan dizinin konusu ve oyuncuları merak edilirken, dizinin kadrosunda Ogün Kaptanoğlu, Zeynep Tuğçe Bayat, Taner Ertürkler, Gökay Müftüoğlu, Balım Gaye Bayrak, Ümran Çakır, Ali Çağan Timur gibi isimler bulunuyor.

Hür dizisi Tom Cruise tarafından çekilen Top Gun efsanesinin 36 yılın ardından yerli versiyonu olarak ekranlara dönmesi olarak ifade ediliyor. Bir saatlik toplam 10 bölümlük bir dizi olması bekleniyor.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat